Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nerede yanlış yapıyorum sizce?

Merhaba alfaloji yi bilmeden pek düzgün hayatım yoktu karar vermem de etkiniz oldu 3 aydır spor yapıyorum kitap okuyup film belgesel izliyorum karikatür çiziyorum arada da ayrıca okuma grubum var doktora ögrencileri filan var ben lisans ögrencisiyim ingilizce b2 almanca b1 seviyesinde konuşabiliyorum ama kızlar konusunda bir türlü dikiş tutturamadım açılış yapabiliyorum rahatça ama ilerisi gelmiyor numarayı alıyorum 2 gün sonra şu kafeye gidicem sende gel diyorum bahane uydurup gelmiyorlar bir türlü bazen de sohbeti ilerletemiyorum sohbet tıkanıyor yada ben tıkanıyorum nasıl çözerim sizce

Kızların numarasını al ve çok üsteleme sadece merhaba naber gibisinden bir mesaj at eğer kız sana ilgi duyarsa gerisi gelir bir yere davet bile etmene gerek yok o seni eder ilgi yoksa kıçını da yırtsan ilgi olmaz asla o yüzden kendi alanını korumaya çalış kıza ezik ona ihtiyacı olan birisi gibi izlenim verme (evet çoğumuz öyle olsa da) bunu gizlemeye çalış o zaman senden etkilenecektir muhabbet açmaya çalışma doğaçlama sohbet et

Dostum direk davet etme, önce aradığında sahadaki enerjinle espri yeteneğinle birkaç dakika konuş, kız Senin o eğlenceli kişiliğini hatırlasın, tahminimce kabul eder.

Kızların numarasını al ve çok üsteleme sadece merhaba naber gibisinden bir mesaj at eğer kız sana ilgi duyarsa gerisi gelir bir yere davet bile etmene gerek yok o seni eder ilgi yoksa kıçını da yırtsan ilgi olmaz asla o yüzden kendi alanını korumaya çalış kıza ezik ona ihtiyacı olan birisi gibi izlenim verme (evet çoğumuz öyle olsa da) bunu gizlemeye çalış o zaman senden etkilenecektir muhabbet açmaya çalışma doğaçlama sohbet et
Aynen öyle bir türlü ilgi duymalarını sağlayamadım çok sıkıldım bu durumdan şehirden midir nedir bütün kızlar kendi çevresinin dışından birini çok zor şekilde kabul ediyor.Benden daha kötü beta bir tipi sadece boyu benden daha uzun diye kabul ediyor.kızların bir yürüyüşü var dersin mısır tanrıçası yürüyor kafalarının içine baksan bomboşlar akşama kadar dedikodu sosyal medya

İlerlemiyorsa uzatma gerek yok. Daha sonra tekrar aklına konu gelirse devam edersin

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8