• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

nereden giyinmeliyiz

Murat507

Üye
Pantolon ya maviden giyersin yada bazı esnafların özel pantolonları oluyor tam yakışıyor vücuda pazarlar lc defacto ucuzdur ama uzunca giyemezsn apış arası yıpranır :)

bygökhan

Üye
Giyim konusunda kaliteye gidersen uzun süre seni idare edebilir. Pantolon markası önerim kesinlikle Mavi jeans, Us Polo, Pierre Cardin gibi kaliteli markalar. 50 tl ye bir pantolon alırsan maksimum giyeceğin günde 50 gün olur, sonrasında rengi çıkıyor veya eskiyor. Saydığım markalardan indirim kovalaya bilirsin. İnternet üzerinden alışveriş yapmanı tavsiye ederim. Polo' nun 250 tl lik pantolonunu 70 tl ye almıştım. Para biriktirip 2 3 tane kaliteli ürün alırsan hem uzun süre kullanırsın hem de paradan tasarruf sağlarsın.

Yıkama tavsiyeleri;
1. Tüm giysilerinizi ters çevirerek yıkayın
2. Kirli değilse münkün olduğunca 30 derece üstü yıkamayın
3. Toz detarjan yerine sıvı kullanın
4. Katiyyen yumuşatıcı kullanmayın ( Annelerinizi de bu konuda uyarın) maddi açıdan kazanç sağlayacak. Elbiselere çok zararı var renklerini çıkartıyor ve yıpratıyor.
5. Sürekli yıkamayın. Kokmadıkça günlük değiştirin 1 tişörtü farklı 2 günde giydikten sonra yıkamak daha mantıklı

good sire

Üye
Giyim konusunda kaliteye gidersen uzun süre seni idare edebilir. Pantolon markası önerim kesinlikle Mavi jeans, Us Polo, Pierre Cardin gibi kaliteli markalar. 50 tl ye bir pantolon alırsan maksimum giyeceğin günde 50 gün olur, sonrasında rengi çıkıyor veya eskiyor. Saydığım markalardan indirim kovalaya bilirsin. İnternet üzerinden alışveriş yapmanı tavsiye ederim. Polo' nun 250 tl lik pantolonunu 70 tl ye almıştım. Para biriktirip 2 3 tane kaliteli ürün alırsan hem uzun süre kullanırsın hem de paradan tasarruf sağlarsın.

Yıkama tavsiyeleri;
1. Tüm giysilerinizi ters çevirerek yıkayın
2. Kirli değilse münkün olduğunca 30 derece üstü yıkamayın
3. Toz detarjan yerine sıvı kullanın
4. Katiyyen yumuşatıcı kullanmayın ( Annelerinizi de bu konuda uyarın) maddi açıdan kazanç sağlayacak. Elbiselere çok zararı var renklerini çıkartıyor ve yıpratıyor.
5. Sürekli yıkamayın. Kokmadıkça günlük değiştirin 1 tişörtü farklı 2 günde giydikten sonra yıkamak daha mantıklı
internetten alışverişe bi türlü kanım ısınmıyor hocam riskli geliyor açıkçası

bygökhan

Üye
Ben her şeyimi internet üzerinden alıyorum. Hatta bazen mağazada ürünü deneyip internet üzerinden aldığım da oluyor. Her türlü avantajı var. Ucuza alabiliyorsun, ürün ayağına kadar geliyor, yanında hediye gönderebiliyorlar. Güvenilir sitelerden almak sorun çıkarmaz 100 tl lik parfümü 75 e de bulabilirsin mesela

theturker

Üye
Koton bence güzel kış yaklaşıyor zaten kazakları montları falan çok iyi ama t-shirtleri vs de bir o kadar iyi

theyusuf_

Üye
Müşteri desteği iyi olan bir firmadan aldığın sürece sorun olmaz. Örneğin mavi yi bu konuda takdir ederim. 1.5 yıl kullanıp da yıkamadan sonra kolları eskiyen hırkamı değiştirmişlerdi mesela. İnterntten aldığım ürünün bedeni olmayınca yine en kısa zamanda değişimi yapıldı

obwachi

Üye
Zara , Topman , H&M , Pull & Bear , Les Benjamins instagramda bazı vintage gömlek vs satan sayfalarda olabilir.

jheeky

Üye
Ben her şeyimi internet üzerinden alıyorum. Hatta bazen mağazada ürünü deneyip internet üzerinden aldığım da oluyor. Her türlü avantajı var. Ucuza alabiliyorsun, ürün ayağına kadar geliyor, yanında hediye gönderebiliyorlar. Güvenilir sitelerden almak sorun çıkarmaz 100 tl lik parfümü 75 e de bulabilirsin mesela
hediye derken?
ayrıca hangi siteleri daha çok kullanıyosun söyler misin?

bygökhan

Üye
hediye derken?
ayrıca hangi siteleri daha çok kullanıyosun söyler misin?
Genelde saydığım markaların kendi sitelerinden oluyor elbise alımlarım. Onun dışındaki parfüm ve benzeri şeyleri hepsiburada üzerinden alıyorum. Önce alacağım ürünü belirleyip sonra sitelerde ürün karşılaştırmasını yapıyorum ve çoğunlukla hepsiburada üzerinden sipariş veriyorum. Hediye olarak meselâ mont almıştım boyner den deterjan falan göndermişlerdi buna benzer şeylerde gönderebiliyorlar. Fiyat olarak internet çok avantajlı.