• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Netflix

zerkes1

Üye
Netflixi hala ücretli bir şekilde kullanan kaldı mı laN ?
ben veriyorum. hakettikleri için herşeyin bedavasını aramayıb biraz emeklerin karşılığını verin. Sonra adamlar Türkiyeden elini ayağını keserse hepimize kötü olur bu yüzden bütün korsan içeriklere karşıyım

Tyler

Üye
Ben de türk insanına bu yüzden soğuk bakıyorum. Daha ne yaptığımı bilmeden direk üzerime saldırmalar falan. Her yer de böyle bir haterlik var abi ne yapalım.

HiSheep

Üye
Ben de türk insanına bu yüzden soğuk bakıyorum. Daha ne yaptığımı bilmeden direk üzerime saldırmalar falan. Her yer de böyle bir haterlik var abi ne yapalım.
Ah keske bizi aydinlatsaydin be kardesim ucretsiz kullaninca hak yiyosun sandik sahi hak yemeden nasil bedava kullaniyosun

zerkes1

Üye
Özelden sana anlatayım da, bana burada anıranlar da faydalanmasın.
ben sana anırmıyorum kardeşim. düzgün konuş kalp kırmayalım şurada. ben kendim korsan kullanmıyorum sadece. nasıl bedava yapıldığını da biliyorum ama yapmıyorum

Tyler

Üye
ben sana anırmıyorum kardeşim. düzgün konuş kalp kırmayalım şurada. ben kendim korsan kullanmıyorum sadece. nasıl bedava yapıldığını da biliyorum ama yapmıyorum
Anırma kelimesini sana bahşetmedim zaten kardeşim rahat ol. Gayet okuduğumu anlayacak beyin kapasitesine sahibim. Ben yukarı da ki rezile dedim. Yarın zaten büyük ihtimal tam anlatımlı olarak ücretsiz ve sınırsız yapmayı herkese öğreteceğim ve hiç kimse ( bana sövenler dahi ) faydalansın da ceplerin de 30 lira kalsın.

Asher

Üye
Bana verirsen hoş olur vaktim boş faydalı dizilerle geliştiririm kendimi