• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Neyi yanlış yapıyorum beyler

Bundan 1 sene once kisisel gelisim konusunda hic bi bok yapmazdim. Sadece spora gidiyodum (o da duzensiz) o kadar. Arabesk muzik dinleyen, aska inananan, kisisel bakim yapmayan, alfalik felsefesini tam olarak benimsememisken sosyal iliskilerim simdikinden daha iyiydi. Bi cok kizla sevgili olmustum. Hatta 3 tanesiyle ayni siniftaydik aq resmen siniftaki kizlarla iliski agi ormustum. Ama simdi, red pill felsefesine hakimim. Kisisel bakimima cok ozen gosteriyorum, kitap okuyor, spor yapiyorum. Ama sosyal iliskilerim tam tersi gitti. Eskiye nazaran daha sevilmeyen biri oldum. Cok sacma degil mi lan? Nerede yanlis yapiyorum ben.

mucxsdan sa.
Aynı durum,bir şey bilmiyorken ,kötü durumda iken, hiç bir şekilde gelişmiyorken (spor hariç) sosyal ilişkilerim çok daha iyiydi. Artık kişisel bakım yapıyorum, bakış açımı değiştirdim, spor yapıyorum, kitap okuyorum, kültürlenmeye çalışıyorum. Daha mutluyum lakin sosyal ilişkilerim gittikçe kötüye gidiyor amk.Okulun sevilmeyen,gıcık çocuğuyum. :)

Son düzenleme:
Bana da benzeri oldu. Çevremdekiler oldukça basit geliyor. Ben arkadaşlarım gibi çıkıp kafede takılıp instaya oraya buraya hunharca fotolar atan bir tip olamadım hiçbir zaman. Olmak da istemiyorum çünkü aşırı boş iş geliyor. Gidip ekstrem sporlar yapmak, dünyayı dolaşmak, heyecanı doruklarda yaşamak istiyorum. Hayatta her şeyi tatmak istiyorum. 16-17 yaşlarımdayken kar yağdığında soyunup güreşmiştik arkadaşlarla. Mesela bu çok güzel bir hatıra oldu. Ya da mesela Beykoz'da arkadaşlarla içip esnafa turist taklidi yapmıştık :D Ya da mesela operaya falan gitmek istiyorum kaçınız operaya gittiniz ulan? Bunlardır yaşamak. Bu ülkedeki herkes 80 yıl boyunca büyür ancak 80 yılda ne yaptılar? Deliler gibi üşümek, yeri geldiğinde deliler gibi acı çekmek, yeri geldiğinde deliler gibi mutlu olmak istiyorum. Kardeşim! Sorun bizde değil. Sorun yaşadığını sanan bu bedaht durumdaki çoğunlukta.

Kızacaksınız belki ama bana kızla sık sık sinemaya ve avm'ye gitmek de aşırı banel geliyor.

Bana da benzeri oldu. Çevremdekiler oldukça basit geliyor. Ben arkadaşlarım gibi çıkıp kafede takılıp instaya oraya buraya hunharca fotolar atan bir tip olamadım hiçbir zaman. Olmak da istemiyorum çünkü aşırı boş iş geliyor. Gidip ekstrem sporlar yapmak, dünyayı dolaşmak, heyecanı doruklarda yaşamak istiyorum. Hayatta her şeyi tatmak istiyorum. 16-17 yaşlarımdayken kar yağdığında soyunup güreşmiştik arkadaşlarla. Mesela bu çok güzel bir hatıra oldu. Ya da mesela Beykoz'da arkadaşlarla içip esnafa turist taklidi yapmıştık :D Ya da mesela operaya falan gitmek istiyorum kaçınız operaya gittiniz ulan? Bunlardır yaşamak. Bu ülkedeki herkes 80 yıl boyunca büyür ancak 80 yılda ne yaptılar? Deliler gibi üşümek, yeri geldiğinde deliler gibi acı çekmek, yeri geldiğinde deliler gibi mutlu olmak istiyorum. Kardeşim! Sorun bizde değil. Sorun yaşadığını sanan bu bedaht durumdaki çoğunlukta.
Ayni kafadaniz. Gun icinde rahat duramiyorum. Surekli bi haltlar yemek, unutamayacagim seyler yasamak istiyorum

mucxsdan sa.
Aynı durum,bir şey bilmiyorken ,kötü durumda iken, hiç bir şekilde gelişmiyorken (spor hariç) sosyal ilişkilerim çok daha iyiydi. Artık kişisel bakım yapıyorum, bakış açımı değiştirdim, spor yapıyorum, kitap okuyorum, kültürlenmeye çalışıyorum. Daha mutluyum lakin sosyal ilişkilerim gittikçe kötüye gidiyor amk.Okulun sevilmeyen,gıcık çocuğuyum. :)
Bu gun arkadasa sordum sence ben eskiye gore degistim mi? Diye. "Eskiden daha uyumluydun, simdi cok ters davraniyon" dedi aq. Acaba biz olayi yanlis mi anladik ://

Ben de senin gibi şeyler yaşamak istiyorum fakat ben o gittiğim yerleri paylaşmak falan istiyorum amk. Gösterişçiyimdir biraz