Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Nihilizmin dibindeyim hiçbirşey anlamlı değil

Hiçbirşey içine çekmiyor, hiçbişeye ilgili değilim.
Kızlar tarafından o kadar reddedildim ki..
Saha görevinde o kadar red aldım ki delirmek üzereyim amk.
Ne kitap okumak, ne karı kız, ne kendine bakıp spor yapmak.
Ne için yapıyorum bunları, karı kız için mi ?
Kendim için mi ? Kendim için yaptım diyelim ne kazanıcam ne olmuş kasım fazlaysa falan.

Böyle düşündükten sonra kendime '' iyi, hiçbi bok yapma otur sülük gibi kendi başına takıl o zaman'' diyorum. İç sesim haklı.
Ama istek yok. Napıcam lan ben?

Sadeliktenle beraber, icinde guc,iktidar ve iyi bir konum hedeflemelisin. Yoksa sen kolaya kacarsan Nihilizm adi altinda her seyi bosverirsen, kusura bakma ama bir b*k olmazsin. Bos adam olursun. Ne gerek var kasa diyorsan kusura bakma ama kardesim. Istedigin kadar lider ol, guc sahibi ol disardan bana emin bir vucut dili sergilemiyorsan. Seni yikip gecerim.

2.5 hafta nofap yapınca hayatımın en güzel günlerini yaşamıştım. Şimdi senin yazın beni hırslandırdı ve nofapı ilerletmem gerektiğini biliyorum.Ama bu da yanlış. 2.5 hafta nofap yapana kadar şuanım nasıl geçicek o zaman ? Hep sorular hep sorular :d

Kardesim sen "Buyuk insan" olmak istiyor musun, istemiyor musun? Onu soyle bana.
Fikirlerin en buyugu olmak istiyor musun,
Kaslarin daha guclu olmasi istiyor musun,
Aydin, Dogru dusune bilen biri olmak istiyor musun?

He o zaman Nihilizm adi altinda kendinden kacma. salak sacma dusunceler icinde yuzme.
Hedefin olmazsa Bir HAYVAN dan bir farkin var mi?
Varsa git FARKINI YARAT. NASIL YAPIYORSAN YAP, AMA YARAT.

Bende ayni durumdayim ve sana tek onerim diril muzik,sanat veya bilime kendini vermen yarar saglayabilir bunlari dene bu alanlarda hobi olusturmaya calis

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8