• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

NLP tavsiyesi lazım

Alpagut

Üye
Arkadaşlar ben bu aralar NLP konusuna merak saldım.Dark NLP versiyonunu da çok merak ediyorum ama önce normalini öğrenmek istiyorum.Bu konu hakkında neredeyse kaynak yok.NLP'yi öğrenip uygulamam için bana kaynak gösterebilir misiniz?Sadece site olmak zorunda da değil.Kurs vb şeyler aldıysanız yorum atabilir misiniz? Yabancı kaynaklara da ingilizcem elverdiği ölçüde açığım.

Helazimus

Üye
Telefonumda 3 tane pdf var. Şuan okuma aşamasındayım. Şunu oku çok yararlı diyemem çünkü ben de bitirmedim. Ama kitapları söyleyebilirim. İnternetten bulup pdf indirirsin. Manipülasyon ve ikna ile ilgili kitaplar. "Kevın Hogan - gizli ikna taktikleri", "Kevın Hogan - konuşarak ikna psikolojisi" ve " %100 düşünce gücü" kitapların ismi. Kevın Hogan bu konuda taşaklı bi abimiz. Yani kitapları bitirmemiş olsam da oldukça işime yarayacağından eminim.

Telefonumda 3 tane pdf var. Şuan okuma aşamasındayım. Şunu oku çok yararlı diyemem çünkü ben de bitirmedim. Ama kitapları söyleyebilirim. İnternetten bulup pdf indirirsin. Manipülasyon ve ikna ile ilgili kitaplar. "Kevın Hogan - gizli ikna taktikleri", "Kevın Hogan - konuşarak ikna psikolojisi" ve " %100 düşünce gücü" kitapların ismi. Kevın Hogan bu konuda taşaklı bi abimiz. Yani kitapları bitirmemiş olsam da oldukça işime yarayacağından eminim.
%100 Düşünce Gücü hayata karşı bakış açınızı değiştirecek bir kitap. Ben peşin peşin önereyim, okumadan ölmeyin.
(Tıklanabilir link)

Shame

Üye
Richard Brandler ve John Grinder ı ve kitaplarını araştırmanı tavsiye ederim özellike prenslere dönüşen kurbağalar NLP i araştıran bir çok insan için bu konunda kutsal kitaplardan birisi olarak kabul edilir.