• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

No Fap gerçekten işe yarıyormu ?

Tüm gün evdeyim arkadaşım veya kız arkadaşım yok mastrübasyon yapmayınca ne değişecek ne boka yarayacak bu iş hiç aklıma yatmıyor cidden ne işe yarıyor bu

Tüm gün evdeyim arkadaşım veya kız arkadaşım yok mastrübasyon yapmayınca ne değişecek ne boka yarayacak bu iş hiç aklıma yatmıyor cidden ne işe yarıyor bu
Kanki ben de tüm gün evdeyim üstelik evde kimse yok benden başka son ses istediğim şeyi izliyebiliyorum ama yine de nofapa katıldım gerçekten de insanın enerjisi yerinde kalıyor hem okumuşsundur bir yerlerden de faydalarını filan o yüzden de psikolojik olarak da destekliyor seni. Yani her açıdan iyi bana kalırsa. Kız arkadaşının olmaması da bir şey değiştirmez bence hem mast ile harcadığın enerji ile sahaya çıkıp kız yapabilirsin öyle düşün.

Yapmaya ayıracağın zaman ve enerjiyi daha verimli kullanacaksın,testesteronun da aratacak.Yani sen duruyosun,çekmiyorsun kızlar geliyor diye bi olay yok.

Sürekli "haz" peşinde koşmak, yani kısaca şöyle diyeyim. mast. yapıp p*rno izlediğin zaman, vucüdünda hormon dengesizlikleri başlıyor.
Serotonin hormonu yüzünden içine kapanık oluyorsun, heyecanının içine ediyor çünkü sütyenin ipini gördüğünde bile "s2n" kalkıyor.
Nofap yapmaya başlarsan, vucüdün rayına oturacak. Sabah kalkarken "ZIMBAA" gibi kalkacaksın.

nf-tr.com adlı web sitesinde biraz dolaşmanı tavsiye ederim :)