• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

NO-FAP SIKINTILAR BAŞLADI

Henüz 13. günümdeyim kendiliğinden abartılıcak bir istek gelmemesine rağmen dershanedeki kızlar beni çok kötü etkiledi meme ucu belli olan, göbeği -beli açık cinsel organının kalıp gibi çıktığı kızlar vardı resmen kendimi zor tuttum bakmamaya çalıştım çalıştım elimden geldiğinde bakmadım(tabii gözüme sokmalarını saymıyorum) bugün biraz afalladım eve dönerken metro ve otobüste gördüğüm göğsü sütyenden fırlamış kızlar daha da zorladı .

Aklımı temizlemek için direk yattım 2 saat sonra yeni uyandım yazıyorum (beynim çoğunu silmiş gözüme sokanlar dışı).Yani hiç yapmayacağım diyorsun ama yine de zor dışarısı bayağ açık giyiniyo(sözünü ettiğimiz dekolteyle tav etme psikolojisi) bunu değiştiremeyiz alışmamız lazım aslında ayıptır söylemesi eli yüzü düzgün bakımına çok önem veren biriyim ve okuldaki kızların kestiğini farkediyorum merdivenden çıkarken üstüme biniyolar filan..Ama harekete geçmiyorum geçen sene resmen kız gelip edecekti teklifi etmesin kabul etmem dedim arkadaşlarına (tipim değildi)öyle kapandı.Önerisi de olan varmı her konuda yoruma açığım chaser effect yaşamak istemiyorum. :( maxresdefault.jpg

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
En illet şey şu mastürbasyon ya :) Uzun vadeli bir haz verse mesele değil ama saman alevi gibi verdiği haz. Bir anlık etkisi oluyor iyi hissediyorsun sonra bütün günün, haftan alt üst oluyor. Bir anlık kıvılcıma bütün bir haftayı feda ediyoruz çok yanlış. Halbuki bıraksak ne alevler bekliyor bizi :) 13 gün dayanmışsın bundan sonrası pek koymaz kanka düşünme başka şeylerle uğraş