• Yeni gelenler öncelikle Alfaloji Blog'da bulunan yazıları okusun.

Nofab 18.gün

Nofab hayatımda iki senedir bari bulunmakta ama ilk defa cesaretimi toplayarak 18.güne geldim. Korktuğun gibi bir ilerleme yok ilk hafta aşırı zor geçti ama artık kabullenme durumuna girdim zorluk gitti diyebilirim.

Bu 18 günde gözlemlerim;

• Gözlerim mat ve silik bakıyordu şimdi çok canlı ve parlak
  • Özgüvenim arttığını hissediyorum
  • İnsanların gözlerinin içine bakarak konuşamayan ben rahat iletişim kurmaya başladım
  • Kadınlara bakışım değişti iletişimim arttı diyebilirim
  • Hafızada düzelme
  • Daha enerjik uyanıyorum
  • Gülmek için mucizelere ihtiyacım yok
  • Kafamda sorunlarımı büyütüp dururdum şimdi yüzleşme cesaretini bulabiliyorum.

Bu belirtiler öncekilere göre düzelme gördüklerim mucizevi bir artıştan bahsetmiyorum ama hissediyorum.

Kardeşim bence biraz abartmissin ya da etkiler kişiden kişiye farklılık gösteriyor . Bana 20 gun oldu. Tek fark artık zor kalkıyor onun dışında bir etki göremedim .

Kardeşim bence biraz abartmissin ya da etkiler kişiden kişiye farklılık gösteriyor . Bana 20 gun oldu. Tek fark artık zor kalkıyor onun dışında bir etki göremedim .
Bağımlılık boyutu ve önceki hayatlarımızı da bilmek lazım aslında ama dediğim gibi mucizevi bir artış yok sadece değiştiğini hissettiğim başlıkları yazmıştım.

Godless-Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Nofap olayı birazda psikolojik fakat psikolojik olarakta olsa kendini iyi hissediyorsan gerisinin pek önemi yok :)