Nofap'in önemi

Dostum beyne giden bir komut ile ilgili olduğundan 21 gün herkeste aynı.
mantıklı olabilir, alternatif kelime uydurmamız gerekiyorsa üç hafta kuralı da diyebiliriz. ay bitimine bir hafta kala da diyebiliriz..
Bedelli askerliği bile 21 gün yapmışlar mesela bence araştırılması gerekir bu 21 gün kuralının manasını

Erken boşalma ve ereksiyon problemi yaratıyor. Bunlar kesin. He bırakırsalar faydasını görürler mi ? Denemek lazım. p*rno zaten ayrı konu o direk zararı veriyor.

mantıklı olabilir, alternatif kelime uydurmamız gerekiyorsa üç hafta kuralı da diyebiliriz. ay bitimine bir hafta kala da diyebiliriz..
Bedelli askerliği bile 21 gün yapmışlar mesela bence araştırılması gerekir bu 21 gün kuralının manasını
Beyine giden komudun süresi dediğim gibi ama 21 sayısın ebced olarak ve numerolojik olarak da farklı anlamları var

Erkon boşalma ve ereksiyon problemi yaratıyor. Bunlar kesin. He bırakırsalar faydasını görürler mi ? Denemek lazım.
Ben kendim gördüm kanka faydasını denemekten zarar gelmez ilk önce azaltmaya bak aniden bırakma sakın o zaman yararı yerine zararı dokunur.