Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Norveç ve Oyun

Norveç te yaşamayı planlıyorum universite için. Amerika da olabilir. Fakat nüfüs çok fazla kalabalık, rekabet çok fazla.Norveç hakkında kısa bir araştırma yaptım. İnsanları ile dostluk kurmanın zor olduğu söyleniyor. Sebebi soğuk. Bu yüzden insanlar çok soğuk kanlı kolay kolay arkadaş olmuyorlar sizinle. Sizce oyun burada döner mi. Diyebilirsiniz Türkiye de yapılıyorsa orada her türlü. Tamam yaşam standartları çok yüksek fakat sosyal yaşantı az olacaksa ne anlamı var gitmemin

Ne rekabeti yarış mı yapıyorsun kardeş ? Daha fazla insan daha fazla kız daha fazla seçenektir ikisinde de döner fakat norveç te dil işini nasıl yapacaksın amerika da ingilizce ile yaparsın alt yapın vardır norveç te ingilizce bilenler çoktur ama zaten 5 milyonluk yer birde merak ettim;
1-Tamamen ücretli mi okuyacaksın
2-Norveç'e gidersen ingilizce mi okuyacaksın

Norveç hakkında merak ettiklerini sorabilirsin nüfus az ama yaşadığın yere göre değişir İnternette insanları soğuk kanlı yazar ama genelleme yapmak yanlış benim kuzenim orda yaşıyor ondan gördügüm kadarıyla pek soğuk deiller

Ne rekabeti yarış mı yapıyorsun kardeş ? Daha fazla insan daha fazla kız daha fazla seçenektir ikisinde de döner fakat norveç te dil işini nasıl yapacaksın amerika da ingilizce ile yaparsın alt yapın vardır norveç te ingilizce bilenler çoktur ama zaten 5 milyonluk yer birde merak ettim;
1-Tamamen ücretli mi okuyacaksın
2-Norveç'e gidersen ingilizce mi okuyacaksın
Güzel kardeşim sen çok farklı perspektiften bakıyorsun anlatıyım. Yarım yamalak İngilizce ile Amerika da burgerking de işe girmek için sıraya gireceksin bir vasfin yok kölesin. En ufak yanlışta kapı dışarı nasılsa adamın alternatifi çok. İş olarak bu şekilde. Lise paralı uni çok daha fazla paralı hayat çok pahalı kısacası. Ben kadın açısından bakmıyorum olaya

Norveç te yaşamayı planlıyorum universite için. Amerika da olabilir. Fakat nüfüs çok fazla kalabalık, rekabet çok fazla.Norveç hakkında kısa bir araştırma yaptım. İnsanları ile dostluk kurmanın zor olduğu söyleniyor. Sebebi soğuk. Bu yüzden insanlar çok soğuk kanlı kolay kolay arkadaş olmuyorlar sizinle. Sizce oyun burada döner mi. Diyebilirsiniz Türkiye de yapılıyorsa orada her türlü. Tamam yaşam standartları çok yüksek fakat sosyal yaşantı az olacaksa ne anlamı var gitmemin
Üniversite okumak için Norveç ideal bir yer değil. Amerika olursa yardımcı olabilirim. 2 ay sonra yeniden Amerikaya döneceğim post doktora çalışmaları için.
Florida Miami de yaşadım üniversiteyi orada okudum. Eğer orayı seçersen, oraya gelmeden önce bana mesaj atarsan buluşuruz, yardımcı olurum. Eyaletteki başka üniversiteler için de yardımcı olabilirim. Amerika üniversite okumak için ideal. Kampüsler keyifli, kızlar çok kasmıyor. Ama öyle her kız da çantada keklik değil :)

Norveçte hiç bulunmadım ama bir arkadaşım doktora sonrası çalışmak için orayı seçti. Döndüğünde antidepresan kullanıyordu. Bayağı bunalmıştı. Herkes psikolojik bunalımlı falan diyordu :) Tabi yine de araştırmak lazım. Bir kişiye bağlı kalmadan geniş araştırma yapman iyi olur.

Amerikada rekabet fazla değil. İnsanların çoğu obez. Kendine iyi bakar güzel görnümün olursa, ders ve sosyal hayatı iyi götürürsenm zaten ilgi odağı oluyorsun.
Amerikada yapman gereken, üniversite klüplerine üye olmak( Dağcılık,müzik klüp vb..) Ben dövüş klüplerine üye idim. Ama müzik klüplerine üye olmak daha etkileyici. Kampüste gitar çalmak falan...

Güzel kardeşim sen çok farklı perspektiften bakıyorsun anlatıyım. Yarım yamalak İngilizce ile Amerika da burgerking de işe girmek için sıraya gireceksin bir vasfin yok kölesin. En ufak yanlışta kapı dışarı nasılsa adamın alternatifi çok. İş olarak bu şekilde. Lise paralı uni çok daha fazla paralı hayat çok pahalı kısacası. Ben kadın açısından bakmıyorum olaya
Sen kadın açısından yazdığın için ben öyle cevap verdim yoksa sana direkt oraya okumaya gidiyorsun karıya değil yazardım 2.si de yine kendin üniversite yazmışsın lise diyorsun karar verde bende ona göre yazayım tekrardan konuya dönecek olursak Amerika da iş bulmama gibi bir imkanın yok biri kapı dışarı atıyorsa diğeri alır fakat hedefin burger mı onu da bilmediğim için yine cevap veremiyorum

Sen kadın açısından yazdığın için ben öyle cevap verdim yoksa sana direkt oraya okumaya gidiyorsun karıya değil yazardım 2.si de yine kendin üniversite yazmışsın lise diyorsun karar verde bende ona göre yazayım tekrardan konuya dönecek olursak Amerika da iş bulmama gibi bir imkanın yok biri kapı dışarı atıyorsa diğeri alır fakat hedefin burger mı onu da bilmediğim için yine cevap veremiyorum
Şu şekilde anlatayım HAYATIMI ORADA DEVAM EDECEĞİM yani gerekirse amelelik yapacağım en boktan işlerde bile çalışıp hayatta kalmaya devam edeceğim kadın konusu çokta sikimde değil

Şu şekilde anlatayım HAYATIMI ORADA DEVAM EDECEĞİM yani gerekirse amelelik yapacağım en boktan işlerde bile çalışıp hayatta kalmaya devam edeceğim kadın konusu çokta sikimde değil
Eğer çalışkansan Amerika ya git her türlü amelelik te yapsan çok çalışırsan iyi kazanırsın diyorsan ki sessiz sakin yaşayayım çok ta çalışmayayım norveç

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8