• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Nude Almak

holyQb

Üye
siz nasıl yapıyorsunuz bunu? yaratıcı cümlelerinizi bekliyorum.

Kanka tecrübemi anlatayım. 1 defa tek aldım ama onu da ben istemedim. Bir sevgilim vardı çok fazla bu konular konuşuluyordu aramızda. O konuyu açmıştı bir defasında konuşuyorduk öyle ben de at da hasret gidereyim diyip gülmüştüm o cevap vermedi 1-2 dk sonra atmıştı fotoyu :D

Jim

Üye
Beyler o nudeler bazen ortamlarda dönüyor, bunu yapmayın. Genel olarak çok gördüğüm için yazıyorum bunu.

FromendD

Üye
İyi bir şey değil bence gereksiz bazı kızlar veriyor ama çoğu sana bakış açısını değiştirir

Bundan 12 ay önce aynı okulda okuduğum Rus bir kızdan bahsetmek istiyorum.

Kendisini koridorda dinlediğim bir Metal grubunun hırkasını giyerken görüp hemen tanışmıştım. Olaylar hızlı gelişti flört derecesine kadar geldik kendisiyle. Rus denince aklınıza gelenler kadar güzel değildi ama vücudu istediğim gibiydi lanet kızın :). Velhasıl kıza kendimi güvendirip bi şekilde uzun uzun cinsel muhabbetler yapmaya başladık. Salak kafamdan dolayı sonraları yüz yüze birlikte olamadan konuşmayı kestim ama anlattığım dönemde sağlam nude almıştım.

Anlatmak istediğim şu ki sakın nude aldığınız dişiden ayrıldıktan ya da küstükten sonra arkadaş ortamında yaymayın. Biraz onurunuz olsun, sadece sizde kalsın o fotolar ve sakın kaybetmeyin :p.

Nude almak ise sandığınız kadar zor bişey değil. Kızın güvenini bi şekilde kazandıktan sonra kendiliğinden atmaya başlayacaktır zaten. Siz hafiften samimi olduktan sonra sınırı fazla aşmadan ufak ufak bu tarz konulardan bahsedin. Başta umursamıyor gibi yapacak fakat sonunda kendi bile bu konuları açacak hatta nude atacaktır. Ona güvendiğinizi inandırın ve size güvenmesini sağlayın.

Arkadaşlar olayın heyecanlıyla ufak bi güncelleme yapıyorum, almak için illa da güvenle içeri sızmaya gerek yokmuş. İlk kural yine bu fakat az önce tahmin edemeyeceğim şekilde aldım. Detay veremiyorum fakat tek diyebileceğim muhtaç olduğunuzu hissettirmeyin ona. Kedi ve yün topu örneğine benziyor aslında.