• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Nude Almanın Zararı

Philliscan

Fahri Üye
Selamlar beyler, bu gün kızdan nude almak hakkında kısa bir yazı yazmayı düşünüyorum.

Bu tamamen kendi tecrübemle alakalı, bu yüzden doğruluğu tartışılır.

Gözlemlerime göre nude almanın bazen ilişkiye artı, bazende eksi olarak zararı oluyor.

Yeni tanıştığım 5 kızdan aynı gece nude almaya uğraştım.
Sonucunda sadece 1 tanesi ile o geceden sonra samimi bir konuşma devam etti.
Diğerleri soğudu, saçmaladı ve bıraktım.

Bunun sebebi sanırsam sürtük kompleksi.
Yada gerçek hayattaki tek gecelik ilişki düşüncesi aklına giriyor kızın..

Birde her şeyi bir anda açınca kadının kafasında “konuşacak ve saklayacak bir şey kalmadı” düşüncesi oluşuyor sanırım.

Bu yüzden normal ilişki peşindeki kızlardan en başta nude almamanızı tavsiye ediyorum.

Ha canınız sıkıldı, olmasa da olur kafasındaysanız takılın yav.

Diğer türlü bir süre geçtikten sonra zaten bu konular kendi kendine açılıyor. (s*x, cinsellik, nude vs.)

Ve buradan itibaren ilginç bir şekilde nude atmak, kadının size yaptığı bir yatırım oluyor.
Ve bilirsiniz ki kadının yatırım yapması, size olan bağlılığını arttırıyor.

Bence öncelikle kaliteli bir erkek olduğunuzu anladıktan sonra nude, sexting gibi şeyler yapın. Yada ne gerek var direk gerçeğini yapın olm :D hahah.

Bu arada şunu da keşfettim yukarıdakiler nude için geçerli sanırım. Sexting de o kadar da problem olmuyor.

Fikirlerinizi belirtin..

SABA

Üye
Çok saçma geliyor nude şeyi, şuana kadar bir kez bile istememe rağmen video, fotoğraf vb. atan oluyor.

Euron

Üye
Ben ilk nude'u yabancı bir kızdan almıştım. Yani çok büyük bir cinsel fantezi değil, almakla falan uğraşmayın pek