• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

O Kadar Anlatılacak Konu Var Ki...

Bukalemun

Üye
Katılım
24 Nisan 2018
Mesajlar
35
Yaş
19
Şehir
Ankara
Selamlar Millet!.. Nasıl gidiyor hayat mücadeleniz ya da sorunlarla boğuşmalarınız?
Sonunu kasıtlı olarak yazdım. Çünkü ne olursa olsun ufak bir sorun karşımıza daima çıkıyor. Ama bizler 'Karanlık Çağdan Çıkmış İnsanlar' için sorun değil.

Bugün kafamda konular biriktikçe birikti. Uzun zamandır da görünmüyordum. Yani bir son güne proje ödevi bırakmış öğrenci edasıyla yazıyorum. :)

Bir Tartışma Konusuyla giriş yapayım.
Biliyosunuz çoğu insan evlendikten sonra bu kadın olsun erkek olsun zihinsel olarak boşluktan çıktığı için fiziksel bir boşvermişlik ortaya çıkar genelde. Türkiye'de bir çok örneği var. Adam fitse götü göbeği salıyor, saçı sakalı koyun gibi bırakıyor vs. vs.
Şurda 17 senedir hayattayım. Yani farklı bir yaşam stilini genelde yabancı ülkelerde görüyorum.

Türkiye'nin yaşam stilini bilirsiniz.
Doğ->Beslen->Oku->İş Sahibi Ol->Askere Git->Evlen->Borcunu Ödemeye Çalış->Çocuklarınla Uğraş Her Yönden->ÖL.
En azından Türkiye'nin %70'lik kesiminin tablosu yukarıdadır.

Yani neden sorgulamayı bıraktık ki...
Şimdi ben açıkcası evlenmeyi düşünmüyorum. Çünkü gerçekten çok ağır bir yükün altına giriyorsun. Yani sırf soyum yürüsün diye kendinden o kadar çok feragat ediyosun ki anlatılamaz. Ama dişi öyle mi? Hayır. Bu konuyu açmaya gerek yok, yalayıp yuttuğumuz bilgileri sadece bir hatırlatmak istedim.

Kısacası hayatınızın iplerini elinize ALIN!.. Evlilik konusu bir bahane idi bunları yazmak için. Ne olursa olsun Dinle, Düşün, Mantıklı Ol, UYGULAMAYA GEÇ!..

Peki sizce evlenmelimiyiz diye sormayacağım. Size sorum şu 'Sizce Hangi Şartlarda Evlenebiliriz?'.
 

Alfa

Üye
Katılım
5 Mayıs 2018
Mesajlar
341
Şehir
Diyarbakır
Evlenmeyi düşünmüyorum bana göre de mantıksız . Belki 30 dan sonra olabilir ama piçlerimi her yere salacam ?☺ Tabii tek başına piçime bakabilecek kadınlarla ...
 
Üst