• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Öğrenciyken yerine getirilmesi gereken sorumluluk

gncrkn

Üye
Katılım
29 Temmuz 2018
Mesajlar
1
Şehir
İstanbul
Arkadaşlar öncelikle merhaba

Mühendislik öğrencisiyim, haliyle sayısal dersler yoğunlukla görüyoruz. Ders çalışırken fark ettim ki bir önceki hafta çalıştığım derslerin bazı konularını unutuyorum (kan değerlerim yerinde). Bunun sebebi nedir hala çözebilmiş değilim. Acaba çok fazla sosyal medya kullanmaktan mıdır? yoksa yeterli uyumadığımdan mıdır? aşırı müzik dinlemek midir? (artık herşeyden şüphelenir oldum :) ). Açıkçası profesyonelce ders çalışan öğrenci nasıl olmalıdır? Hayat düzeni nasıl olmalıdır? Muhtemelen bir çok arkadaşımız bu sorunu yaşamış ve deneyimlemiş sonuca ulaşmış olan arkadaşlarımızın tecrübelerini bizimle paylaşarak bazı sorulara açıklık getirebilir mi?
 

umutcang

Üye
Katılım
14 Temmuz 2019
Mesajlar
39
Yaş
19
Şehir
Antalya
Bende de böyle bir problem vardı. Ben bu problemi sosyal medyayı bırakarak çözmüştüm. Sana da sosyal medya ve telefondan uzak durmanı öneririm. Bununla birlikte günlük 30 dakika açık havada yürürsen daha iyi bir sonuç alırsın.
 

good sire

Üye
Katılım
8 Temmuz 2019
Mesajlar
122
Şehir
Yalova
beynine saniyede 1000 veri sokacak seylerden uzak dur bence , sosyal medya kullanma , telecizyon izleme , fazla sozlu muzik dinleme , aklima bunlar geliyo suan
 

Zayn

Üye
Katılım
11 Ağustos 2019
Mesajlar
77
Yaş
21
Şehir
Malatya
ender saraç hafıza yaz yutuba onları uygula işe yarıyor denedim
 
Üst