Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

okulda yapılabilecek açılış önerileri

merhaba arkadaşlar, kantin, bahçe, sınıf gibi yerlerde kullandığınız açılış cümleleri var mı? direkt açılış mı yapmalıyız, durum açılışı mı ? önerilerinizi bekliyorum.. ateşiniz var mı muhabbeti dışında (sigara kullanmıyorum)

Kasmaya gerek yok zaten sima olarak tanındığın için selam desen bile yeterlidir.Soru sorarsın X i gördün mü sabahtan beri arıyorum bulamadım bir hikaye anlatırsın. Milyon tane yol var. Okul en kolayı

Okul derken lise ise bence sosyal çevrene bulaşma. Üniversite ise farklı bölümlere vs odaklanabilirsin oyunu geliştirene kadar. Adın Saldıray'a çıkmasın.

hocam küçük bi üniversitede okuyorum. haftada 1 kez açılış yapabileceğim müsait bi ortamı var. sıkıntı olacağını sanmıyorum. :D

Haftada bir ile gelişme elde edemezsin
hocam zaten şuan gelişme sürecindeyim. okul başlayana kadar dışarıda elimden geldiği kadar açılış yapıyorum. okul başladığında zaten gelişmiş olacağım. haftada 1 yürüme demek 1 ayda 4 yürüme demek, 1 ayda 4 yürüme, 1 yılda 48 yürüme demek. dışarıda da yürüyeceğimi varsayarsam bence okul için gayet iyi bi rakam.

hocam zaten şuan gelişme sürecindeyim. okul başlayana kadar dışarıda elimden geldiği kadar açılış yapıyorum. okul başladığında zaten gelişmiş olacağım. haftada 1 yürüme demek 1 ayda 4 yürüme demek, 1 ayda 4 yürüme, 1 yılda 48 yürüme demek. dışarıda da yürüyeceğimi varsayarsam bence okul için gayet iyi bi rakam.

Sistem yanlış, sürekli açtıkça mimiklerin oturur ve olağan birşey olmaya başlar, haftada bir açarsan tekrar geriye dönersin çok gelişme Olmaz,

Kesin yargı koymayı kim öğretti sana bilmem fakat o düşünceleri bir kenara bırakmalısın.
Kendisini nasıl rahat hissediyor ise o şekilde davranır.
Yılların hayat tecrübesini sırtınızda taşıyormuş gibi yorum yapmayı kesin artık!

Konuştuğum kaliteli pualar var hepsinin önerdiği bu, kendim de bizzat uyguladım 1 hafta da olsa muazzam gelişme oldu,

İstediğim yargıyı,istediğim düşünceyi paylaşırım bu seni ilgilendirmez hadi eyw

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8