• Bugün reklama 1 defa tıklayarak siteye ücretsiz bir şekilde destek olabileceğinizi biliyor muydunuz?

Olayları takmak

Selamlar beyler. Ara ara nükseden iğrenç bir durumu söylemek istiyorum.

Olayları takmak..
Bazen bir şey oluyor ama çokta önemli değil. En yakın zamanda başıma geleni anlatayım.

Yeni bir yerde çalışmaya başladım. 3tane bende iki üç yaş büyük kız var.
Kaynaşma aşamasındayız adımı falan soruyorlar ama hafif dalga geçme durumu da var onlarda herseyle. Bende bana öyle davranilinca laf söyledim ağır sinirlendiler masadan falan kalktılar.

Şimdi ben lafı söyledikten sonra napsam acaba ya, ortam bundan sonra gergin olur mu, tek konusabilcegim kişiler onlardı, falan fistan bissuru şey aklıma geldi.

Bu çok saçma. Biliyorum fakat takmamakta onemsememekte zorlanıyorum.

Ne yapmalıyım biseyi umursamamak için bu yardım çok önemli benim için beyler tek bir olay üstüne yazmadım bunu en son olanı ornekledim.

Gelişimim açısından büyük bir engel.

Şunu söyliyim kadın kısmının kalkıp gitme sebebi belli.Sen bir kadından nefret ederekte ona değer veririsin severekte kadın milletine bu yüzden nefretini yada sevgini fazla gösterme kararında göster. Biz erkeğiz atarlanıp onları terslemek bize yakışmaz,bizim tavrımız rahat bir şekilde lafımızı esitgemeyip arkasında p*ç gülüşü atmak olmalı.

Şimdi ben lafı söyledikten sonra napsam acaba ya, ortam bundan sonra gergin olur mu, tek konusabilcegim kişiler onlardı, falan fistan bissuru şey aklıma geldi. Hayatında tek konuşabileceğim onlardı diye bir kaide yoktur.Zaten üzülecek bir durumda yok o kezbanlar sana bir beden büyük gelirler :D .(yaş olarak)
Geçmişte değiştiremeyeceğin bir olaysa sağ kulağının üstüne yat,ama yok değiştiririm şöyle böyle diyorsan çabala ondan sonra olmazsa boşver.

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Lan oğlum bazı şeyleri de çok takıyorsunuz ha. Takmamayı da çok takıyorsunuz. Boşver paşam kalkıp gittilerse sana ne bundan ? Bırak da onların senin hakkındaki düşünceleriyle onlar ilgilensinler. Sen milletin çocuğuna bakıyor musun ? Bakmıyorsun. E peki niye milletin düşüncesine çocuğunmuş gibi bakıyorsun ?

Boşver her şey olacağına varır. Sen işine gücüne odaklan. Çalıştığın mekanda bir numara olmaya bak. Bırak elin kezbanı seni seviyor mu sevmiyor mu bunlar basit adamın düşüneceği şeyler. Sen bu hataya düşme.

Lan oğlum bazı şeyleri de çok takıyorsunuz ha. Takmamayı da çok takıyorsunuz. Boşver paşam kalkıp gittilerse sana ne bundan ? Bırak da onların senin hakkındaki düşünceleriyle onlar ilgilensinler. Sen milletin çocuğuna bakıyor musun ? Bakmıyorsun. E peki niye milletin düşüncesine çocuğunmuş gibi bakıyorsun ?

Boşver her şey olacağına varır. Sen işine gücüne odaklan. Çalıştığın mekanda bir numara olmaya bak. Bırak elin kezbanı seni seviyor mu sevmiyor mu bunlar basit adamın düşüneceği şeyler. Sen bu hataya düşme.
Haklısın çok haklısın ama kırmızı hapı alalı bu yola başlayalı 1sene oldu ve çok kötü çok çok kötü bir durumdaydim eziklik psikolojisinde. Dışıma yansıtmıyorum kesinlikle ama içimde bazen eski halimin kontrol edemeden açığa çıktığını görüyorum.

Şunu söyliyim kadın kısmının kalkıp gitme sebebi belli.Sen bir kadından nefret ederekte ona değer veririsin severekte kadın milletine bu yüzden nefretini yada sevgini fazla gösterme kararında göster. Biz erkeğiz atarlanıp onları terslemek bize yakışmaz,bizim tavrımız rahat bir şekilde lafımızı esitgemeyip arkasında yasak ilişki sonrasında meydana gelmiş çocuk gülüşü atmak olmalı.

Şimdi ben lafı söyledikten sonra napsam acaba ya, ortam bundan sonra gergin olur mu, tek konusabilcegim kişiler onlardı, falan fistan bissuru şey aklıma geldi. Hayatında tek konuşabileceğim onlardı diye bir kaide yoktur.Zaten üzülecek bir durumda yok o kezbanlar sana bir beden büyük gelirler :D .(yaş olarak)
Geçmişte değiştiremeyeceğin bir olaysa sağ kulağının üstüne yat,ama yok değiştiririm şöyle böyle diyorsan çabala ondan sonra olmazsa boşver.
Tek konuşabileceklerim tabiki onlar değil ilgi de duymuyorum ama kim oldukları önemsiz sadece insan oldukları ve benim uzdugumu düşünme durumum sıkıyor canımı ama o da her zaman değil arada kontrol edemiyorum.

Tek konuşabileceklerim tabiki onlar değil ilgi de duymuyorum ama kim oldukları önemsiz sadece insan oldukları ve benim uzdugumu düşünme durumum sıkıyor canımı ama o da her zaman değil arada kontrol edemiyorum.
Önceden bende öyleydim hatta olmayan olaylara olmuş kadar üzülürdüm. Bir adam yolda düşerdi sanki kendim çelme takıp düşürmüşcesine üzülürdüm. İşte bu durumda özgüvenin önemini anlıyoruz kendine ne kadar çok güvenirsen o kadar az takarsın.

Önceden bende öyleydim hatta olmayan olaylara olmuş kadar üzülürdüm. Bir adam yolda düşerdi sanki kendim çelme takıp düşürmüşcesine üzülürdüm. İşte bu durumda özgüvenin önemini anlıyoruz kendine ne kadar çok güvenirsen o kadar az takarsın.
Teşekkürler cevabın için dostum

Reis ben bu durumu yaşıyorum senle bi iletişime geçebilirmiyiz