• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Oliver Queen vücudu :)

arrow-workout-bodyweight-to-get-in-shape.jpg

Bu programı 1 yıl boyunca uygulayacağım. Amacım fit gözükmek ve Arrow(nam-ı değer Oliver Queen) karakteri ile bildiğimiz
Stephen Amell'in vucüdü hoşuma gitti, zamanında karşılaşmıştım ve boyumunda uzun olması nedeniyle kendime yakıştırdığım bir vücut tipi :)

Faydalı olacaktır :)

Altair

Üye
iyice ısınmadan kasları tendonları iyice ısıtıp gevşetmeden çalışma yapma..Kitlenir kalırsın yada bazı kasları yırtarsın..Çok gördüm bu yüzden sakatlananları..ve çok kişiyi sakatladım bu antremanları yaparken

Alfa

Üye
Ağırlık olmadan belli bir yere kadar gelinmiyor mu ?

iyice ısınmadan kasları tendonları iyice ısıtıp gevşetmeden çalışma yapma..Kitlenir kalırsın yada bazı kasları yırtarsın..Çok gördüm bu yüzden sakatlananları..ve çok kişiyi sakatladım bu antremanları yaparken
Zayıf ve esnek bir yapıya sahibim, fakat yine de ısınma yapacağım teşekkür ederim :)

Loseyyah

Üye
salonun mu var ?

Altair

Üye
Hayır salonum yok ama bu işlerle 10 yılı aşkın uğraşıyorum..Kasla fazla işim yok sadece antreman

Apollo

It's all about power.
Fahri Üye
Kendi vücut ağırlığı seni ancak bir noktaya kadar taşır, o nokta da istediğin yer olmayacak. İmkanın varsa spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim. En az 1 seneden aşağı da o noktaya gelemezsin. Başarılar :)