• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Olmuyorsa zorlama!

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Merhabalar, uzun bir aradan sonra hem sizinle hasret gidermek hemde gelişime açık insanların fark edince bir yatırımda ben yapmak istedim. Evet çürük tayfa azalmış bunu gördüğüme gerçekten mutlu oldum. Gelişime açık insanlar ile bir arada bulunmanın keyfi bambaşka...

Benim kendi yaşadığım ve çokça bana gelen mesajlardan bir tanesi bir şeyi körü körüne istemek ve olmayınca depresyona girmek adlı makalemizin divanına hoşgeldiniz...
Bakın kardeşlerim.. Ben geçmişte hangi dişiye takıntı yaptı isem o dişide başarı yakalayamadım. Giderek rahatlığımın öldüğünü fark ettim. Daha duygusal tepkiler veriyordum bunu gözlemledim üzerimde.. Sonra dedim lan ben ne yapıyorum am*na koyayım...
Altın kural: Her şey farkındalık ile başlar..

Son dönemde flörtleştiğim dişilerden bir tanesi yine aynı takıntı oluştu. Kızın değeri gözümde 10/6 ama o kaçıyor ya sonuca ulaşamıyorum ya ben.. Deliriyorum.. Oyunumda mı problem var.. Bende mi problem var.. Tipimde mi problem var.. Saçımda mı başımda mı.. Yok kardeşim yok sende problem yok.. Hepimizin unuttuğu bir şey.. Karşımızdakilerin insan olduğu ve onlarında bir beyine sahip olduğu.. Sen alfa ya da padişah olunca ha hemen vereyim o zaman demeyecekler.. Onlarında bir psikolojisi var onlarında hormonları ve duyguları var.. Onların da zevkleri var.. Örnek her dişi alfa erkeğinden hoşlanmaz.. Kimisi betaları sever.. İnanmıyorsan çık dışarıya çevreyi gözlemle..
Hatta ondan alfadan bahsediyormuş gibi bahseder.. Ona göre alfa odur.. ALFA kişiden kişiye göre değiştiğini asla unutma..
Ama olacak bir dişi zaten sen adım attığında senin işini 1000 kat kolaylaştırır. Sen tıkandığında o el atar. Sen düştüğünde o kaldırır. Sen aramadığında o arar. Sen susunca o mesaj atar.. Bunu fark edin! Oyun bu değil am*na koyayım. Olmayacak dişilerin egosunu tatmin etmeyin!
Birde herkesin genetik olarak çift olabilecek dişilerin varlığına inaniyorum ben. İki gen hangi karakterde olursa olsun birbirini çekecektir. Fakat erkeğimizin alfa olması ilişkinin yararına diyorum..

Altın çıkarımlar: Bir şey olmuyorsa üstüne düşme, Başka fırsatların peşinden koş.

Bunu ben acı yollarla öğrendim sen 2 dakikada okudun sonra unutacaksın. Fakat şunu unutma ki azizim bedelini kendi topuklarına sıkarak sonrasında ödersin. Hadi kendine iyi davran çavv.

Furkansen

Üye
Kral bu ne hiddet böyle bir dönüş yapıyorsun bütün galya halkı çalkalanıyor , kalemine sağlık

Kutayus

Üye
Bu takıntıdan kurtulmak için "Tabak Çevirmek" çok önemli. Bu durumda olanın en kısa sürede tabak çevirmesini öneriyorum.