• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

ÖLÜ ADAM !!! Sen Çoktan Öldürüldün...

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Koyduğum videoyu izleyin... İngilizce bilenler anlayacaktır, Bilmeyenler için sorunsuz türkçeye çevrilmiş altyazısı var.. Ayarlardan dili türkçe yapın... Bu videolar bilinçaltına işliyor.. Özel olarak seçiyorum.. Sizce ben dizi fanetiği miyim? Komik olmayın.

Son düzenleme:

Alfa

Üye
Bu gibi başlıklarla forum üyelerinin özgüvenini daha çok kırabiliyorsunuz.
Video güzel ama başlıklar ilgi çekici olsun derken insanların güvenini kırmaya gerek yok hemde özgüven başlığı altında açılmış.

IMERAL X

Üye
Bu gibi başlıklarla forum üyelerinin özgüvenini daha çok kırabiliyorsunuz.
Video güzel ama başlıklar ilgi çekici olsun derken insanların güvenini kırmaya gerek yok hemde özgüven başlığı altında açılmış.
Yanlış. Bu daha da motive edici kılıyor.

Alfa

Üye
Yanlış. Bu daha da motive edici kılıyor.
Yok kendimden biliyorum 2 sene önce bu terimlerle yeni yeni karşılaşmaya başladığım zamanlarda bu gibi yazılarda kendimi daha kötü hissedip vazgeçiyordum taa ki bir gün sikerim aq kim kimi öldürüyor deyip sahalara çıkmaya , bakım yapmaya , bedensel ve zihinsel olarak kendimi geliştirmeye başladığım zamana kadar.

IMERAL X

Üye
Yok kendimden biliyorum 2 sene önce bu terimlerle yeni yeni karşılaşmaya başladığım zamanlarda bu gibi yazılarda kendimi daha kötü hissedip vazgeçiyordum taa ki bir gün sikerim aq kim kimi öldürüyor deyip sahalara çıkmaya , bakım yapmaya , bedensel ve zihinsel olarak kendimi geliştirmeye başladığım zamana kadar.
Kendin cevapladın.

Alfa

Üye
Alfa Dostum, öncelikle ilgin için teşekkürler, Gelelim yorumuna...
Bu başlık ve içerik özgüven kırmaya yönelik açılmadı tam tersine onarılması amacıyla açtım.. Manipülasyon kavramını derinlemesine araştırmanı tavsiye ederim. Burada kullanılan başlık ilgi çekmek için değil tam tersine bilinçaltına işlemek için açıldı...
Bazı kelimelere bilinçaltı büyük tepkiler veriyor... bla bla bla.. fazla ayrıntıya girersem etkisi azalır. Teşekkürler.
Başlıktaki manipüleyi anladım zaten de yazmamayı düşünmüştüm kendin yazmışsın.
Ama yolun başındakilere daha çok iç açıcı kendini geliştirmeye iten yazılar okuması daha iyi.
Emin ol bu yazdığın başlığı okuyup gaza gelen korkarak kendini gelişime iten olduğu kadar bir yerden sonra vazgeçenlerde var. ( Örneğin nofap ı bozmuş biri , red yemiş biri , başladığı bi işte başarısız olmuş biri vs. )
Yani senin düşündüklerin kadar düşünmediklerinde var . O yüzden her türlü durumda olan kişileri kendini geliştirmeye itecek başlıklar yazman daha mantıklı olur.

bak işe yaramış işte :LOL:

Başlıktaki manipüleyi anladım zaten de yazmamayı düşünmüştüm kendin yazmışsın.
Ama yolun başındakilere daha çok iç açıcı kendini geliştirmeye iten yazılar okuması daha iyi.
Emin ol bu yazdığın başlığı okuyup gaza gelen korkarak kendini gelişime iten olduğu kadar bir yerden sonra vazgeçenlerde var. ( Örneğin nofap ı bozmuş biri , red yemiş biri , başladığı bi işte başarısız olmuş biri vs. )
Yani senin düşündüklerin kadar düşünmediklerinde var . O yüzden her türlü durumda olan kişileri kendini geliştirmeye itecek başlıklar yazman daha mantıklı olur.
belkide o pes edenler gelişmeyi hak etmiyordur doğanın kanunu budur

Alfa

Üye
Zaten zayıflarla, Korkaklarla işimiz yok.. Zayıf tabakayı geliştirmek için asla uğraşmadım... Yara insanı daha güçlü yapar.. Ben burada zayıflıktan güce ilkesini kullanıyorum.. En etkili yöntem budur.. Bu etkili olmasaydı Recep Tayyip Erdoğan Türkiyede bu kadar popüler olabilir miydi? Onca insan neden takip ediyor? Cevap yorumlarda yazdığım gibi manipilatör olma ilkesinde yatıyor.. Buraya yorum yazman bile etkisine girdiğini gösterir.. Bazı şeyleri kurcalama bırak gizli kalsın :p
Zayıflıkla korkaklık aynı şey değil . Videoda da bu var zaten . Cesur olan bir insan zayıf olamaz mı ? Saha da red yiyen bir insan sahaya çıkma cesaretini gösterdikten sonra özgüveni kırılmış olamaz mı ? İşte burda zayıflık veya güçlülük konuşmaya başlar. Yeteri kadar güçlüyse eğer yani zayıf değilse s2mde mi deyip devam eder veyahut bunu bunu yanlış yaptım bir daha ki sefere bunları bu şekilde yapacam deyip devam eder . İşte tam da bu noktada destek almak için kurulmuş bu forum. Sen kalkıp ona " Ölü adamsın sen hey çoktan öldürüldún" başlığını açarsan vazgeçebilir. (Tüm kitle için değil bazıları gaza da gelebilir)
Dediğim gibi korkak zaten hiçbir zaman kazanamayacaktır sen ister bu başlığı aç ister açma isterse de şimdiye kadar yazılmış olanları yalayıp yutsun . Ama uygulamaya , tecrübeye dökecek cesaret onda yoksa zaten kaybedecektir.
Sen kalkıp burda korkak olmayıpta zayıf olan kitleyi yok sayarsan eğer o zaman bende bişey yazmıyorum bırakalım kimse bisey yazmasin herkes biraksin forum kapansin. Ne gerek var bende burda saha tecrubelerimi , nofap surecimi , bildiklerimi anlatmiyim . Kimseye yardimci olmiyim veya kalkip bilmediklerimi yeni basliyacagim seyleri sormiyim burda ne gerek var . Örneğin spora yeni başladım dumbell seti aldım bu konuda zayıftım ama korkak değildim spora başlamam gerektiğini biliyordum kendi araştirmalarimla birlikte burada da baslik actim hem burdanda biseyler öğrenirim hem de bazı benim gibi bu konuda zayıf ama KORKAK OLMAYAN kişilerin benden ilham alarak evine bi dumbell seti alarak spora başlaması gibi.
Neyse ben daha fazla kurcalamayacam.
İyi forumlar..