• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Ölüm Üzerine

Kyder

Üye
(sona dair ufak bir hatırlatma...)
Son yada birçoklarına göre yeni başlangıç.Yeni bir başlangıç,pembe gibi duran kopkoyu bir yalan...
Üzerine düşünülen yüzlerce eser verilen ve şiir yazılan eninde sonunda tadına bakılan o bilinmez kavram.
Devlet için kalp atışlarının durması.Bilim ve felsefe için bilişsel fonsiyonların durması.

Ne kadar zamandır varolmadığımızı bilsek de 60 70 yıllık geldiğimiz şu varlık durumunu korumak ve bunun yok olmasına üzülmek,ilginç hem de çok...

Üzerine söylenecek onlarca şey var fakat şuanki bulanıklık sebebiyle burda kesiyor ve topu size paslıyorum.

Siz ölüm hakkında ne düşünüyorsunuz...

İyi forunmlar...

payildor

Üye
Önemi yok, dünya ile ilgili başka planlarım var. Ölümü düşünecek kadar güçlü değilim. Bir gün istediğim güce erişirsem, sana söz veriyorum ölümü düşünmeye başlayacağım. Ama o güne kadar ölüm için değil kendim için çalışacağım :)

FromendD

Üye
Öldükten sonra hiçsin ölmüşmüyüm diyemiyorsun hiçbir şey yapamıyorsun artık yoksun

Versay

Üye
Başka Bir Yaşam. Gerek Cennet Gerek Paralel Evren Tarzı Bir Hayat. Değişik!

Muglali

Üye
Ölüm oynadığın oyundan ban yemektir. Başka da bir şey değildir.
Duygusal olarak da Keanu Reavesin dediği gibi sevdiklerinin seni özlemesidir. Başka bir olayı yok ölümün.

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Bu konudaki görüşlerimi şu video net olarak açıklıyor: