Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ölüm Üzerine

(sona dair ufak bir hatırlatma...)
Son yada birçoklarına göre yeni başlangıç.Yeni bir başlangıç,pembe gibi duran kopkoyu bir yalan...
Üzerine düşünülen yüzlerce eser verilen ve şiir yazılan eninde sonunda tadına bakılan o bilinmez kavram.
Devlet için kalp atışlarının durması.Bilim ve felsefe için bilişsel fonsiyonların durması.

Ne kadar zamandır varolmadığımızı bilsek de 60 70 yıllık geldiğimiz şu varlık durumunu korumak ve bunun yok olmasına üzülmek,ilginç hem de çok...

Üzerine söylenecek onlarca şey var fakat şuanki bulanıklık sebebiyle burda kesiyor ve topu size paslıyorum.

Siz ölüm hakkında ne düşünüyorsunuz...

İyi forunmlar...

Önemi yok, dünya ile ilgili başka planlarım var. Ölümü düşünecek kadar güçlü değilim. Bir gün istediğim güce erişirsem, sana söz veriyorum ölümü düşünmeye başlayacağım. Ama o güne kadar ölüm için değil kendim için çalışacağım :)

Öldükten sonra hiçsin ölmüşmüyüm diyemiyorsun hiçbir şey yapamıyorsun artık yoksun

Başka Bir Yaşam. Gerek Cennet Gerek Paralel Evren Tarzı Bir Hayat. Değişik!

Ölüm oynadığın oyundan ban yemektir. Başka da bir şey değildir.
Duygusal olarak da Keanu Reavesin dediği gibi sevdiklerinin seni özlemesidir. Başka bir olayı yok ölümün.

Bu konudaki görüşlerimi şu video net olarak açıklıyor:

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8