• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Omega Uşak, True Wingman Alfred ve Onu Bulma Yolları

Trygve

Üye
Katılım
11 Şubat 2019
Mesajlar
156
Şehir
Ankara
Hey guys.

TANIM

Bugün konumuz tam bir görev adamı, akıl hocası ve bir alfa yetiştiren omega Alfred Pennyworth, nam-ı diğer Batman'in kahyasıdır. Daha doğrusu, bu adamın özelliklerini güzel bir arkadaşlık ilişkisine uyarlamayı, örnek bir saha raporunu ve yarı-wingman yarı-bro bir ilişkiyi yakalamayı öğreteceğim.

Erkekler arasında da -maalesef ki- etkin olan baskın-silik mevzusu arkadaşlıkları da etkilemekte, genelde 5-6 kişilik bir arkadaş grubunun içinde taş çatlasa 2 kişinin sözü geçmektedir. O yüzden kendinizle eşit olan ve egosunu size aktaracak kadar ezik olmak yerine kadınlara ustalıkla lanse eden birini bulmakla işe başlayın. Zaten Türkiye sınırları içinde en zor kısım olan bu maddeyi aştıktan sonra, işimiz kolay.

Bu kişi bulunduktan sonra olabildiğince yakınlaşmaya çalışın. Kendi kırmızı çizgilerinizi açıkça beyan edin ve onunkileri de öğrenin. Zamanı gelince belki de bu adama kıçınızı yaslayacaksınız, o yüzden ne kadar yakın ve sıcak bir dostluk kurarsanız o kadar sağlam olursunuz.

Tabir-i caizse bu adama "olay var" dediğinizde "kiminle?" sorusu yerine "nerede?" sorusunu soruyorsa, tebrikler bu kişi doğru kişidir.

TEMPO
Adamınızla sıcak bir ilişkimiz var, boş zaman buldukça takılıyorsunuz -ya da yaratıyorsunuz- ve de gerçekten birbirinize saygı duyuyorsunuz, öylesine değil gerçekten eğlendiğiniz için takılıyorsunuz. Eh, eğer ki bu adam gay değilse tebrikler: dünyanın en iyi wingmanı sizin kankanız olmuş demektir.

"Bros before hoes" kuralını uygulamak bir arkadaşlık ilişkisinin başıdır. Bunu dememe gerek yok herhalde. Fakat ülkemizde kanı o kadar bozuk bir sürü insan varken, iki gün önce bacım dediğine bugün ihtiyacım diyen gırla yavşak var. O yüzden bu değerli ilişkinizi çok çok ekstrem bir durum haricinde asla bir kadın için gözden çıkarmayın.

Adamımızla bir bara, kafeye ya da bir parka gittiğinizde hedefinizi seçtikten sonra ona işaret çakın. Böyle bir ilişkide adamımız, kankasının bulduğu kıçı kırık kızın ilişkilerinden daha değersiz olduğunu şıp diye anlayacak, ve size laf atıp küçük düşürmeye çalışmak gibi betaca hareketler yerine kızın yanındaki tipsiz kara çalıları uzaklaştırıp dikkat dağıtıcı etmen görecek.

Adamımız temelinde işlev olarak çeşitli espriler ve sohbet konuları ile diğer kızları kendi tarafına çekecek ve sizin hedef kızla yalnız kalmanızı sağlayıp işinizi kolaylaştıracak. Kızın olduğu ortamlarda sizinle ilgili, sizi kıza karşı iyi lanse edecek komik anılarınızı paylaşacak ve de bir düşünün lan- bir elin nesi var iki elin sesi var diye boşuna mı demişler?

SAHA
Bu konuyu sahaya yazma sebebim aslında bu. Gece bu konuyla ilgili, aynı başlığın altına bir saha raporu bırakacağım. Şimdilik sadece tanımı kalsın. Ha, ola ki sizin hiç böyle bir arkadaşınız olduysa ve de bir anı yaşadıysanız, seve seve paylaşın, tartışalım.

GÜNCELLEME
Yer: Bir AVM'nin yemek katı
Güç: Trygve, Zorbey (en yakın wingim), Trygve'in küçük kuzeni
Hedef: 8/10- Hedef, 4/10- Karaçalı, 5.5/10 Karaçalı 2

Zorbey (bu arada ismi değil, aletine taktığı isim. Lakap olarakta bunu kullanıyor :d) Trygve'in 8/10 ile kesiştiğini fark eder. Bu sırada Trygve kararsızdır, zira yanında küçük kuzeni vardır ve de epeyce yorgundur.

Zorbey, Trygve'e işlerin yolunda olduğunu ve kızlara set açarken kuzenine bakabileceğini söyler. Trygve işareti alır ve yola koyulur...

Trygve adeta bir jedi ustasının kılıçla mermileri savurması gibi karaçalı ekibinin shit testlerini geçer. Fakat hedefe karşı hala bir "clear shot" durumu yoktur.

Trygve, Zorbey'e saatiyle uzaktan işaret çakar. Zorbey kuzeni de alıp Trygve'in yanına gider.

Karaçalı kızlar anaçtır. Zorbey çocuk kartını kullanırken Trygve hızlı bir oyun seansına girer.

Trygve kızı ikna etmeye yakındır fakat hala kızın arkadaşları mekandadır. Zorbey bağlama kısmının geldiğini fark ederek kuzenin kulağına "dondumra alacağını" fısıldar ve yaramaz olmasını söyler. Kızlara çocuğun bunaldığını bu yüzden yaramazlığa başladığını ve yürütülmesi gerektiğini güzelce empoze eder, kızlar ağa düşmüştür.

Bu sırada ise Trygve, kızla Starbucks'a doğru yol almaktadırlar...
Saygı ve sevgilerimle, Trygve.
 
Son düzenleme:

Helazimus

Üye
Katılım
22 Haziran 2019
Mesajlar
86
Yaş
19
Şehir
Sakarya
Kızlara çocuğun bunaldığını bu yüzden yaramazlığa başladığını ve yürütülmesi gerektiğini güzelce empoze eder, kızlar ağa düşmüştür.
Kedi, köpek mi çocuk bu çocuk ya. Yürütülmesi gerek ne demek valla iyi güldüm gece gece hahahahh
 

Mrx

Üye
Katılım
2 Ağustos 2018
Mesajlar
119
Şehir
İstanbul
Henüz öyle bir arkadaşa denk gelmemiş olsam da bahsettiğin ekuri kulağa hoş geliyor.
 
Üst