Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ona Bir Sebep Ver

Az önce deneyimleyip, farkettiğim şeyi anlatmak istedim fakat zamanım az, bu yüzden kısa yazacağım.

Kızlarda or*spu damgası yeme korkusu vardır. Zaten çocukluklarında toplum baskısı görmüş olan kızlar başkaları tarafından "kolay" görünmek istemez.

Yani bir kıza set açtınız ya da instagramdan yürüdünüz. Kız sizi shit test yağmurlarına tutuyor.

-shit test kısmına bir parantez açmak istedim, artı bilgi olsun. shit test görünce morali bozulanlar var. moralinizi bozacak hiçbir şey yok çünkü shit teste maruz kaldıysanız, kızın ilgisini almışsınız demektir. sadece "o" erkek olup olmadığınızı öğrenmek istiyor.-

Bu shit testleri bir bir geçtiniz. Neg, kino derken kız size düşmeye başladı. İşte bu kısımda kızı analiz etmelisiniz. Kızda acaba toplum baskısı altında büyüdüğü için or*spu damgası yeme korkusu var mı? Eğer yoksa rahat bir şekilde close yapıp oyundan çıkabilirsiniz.

Eğer varsa yapmanız gereken şey şu: Bir sebep vermek. Bu sebebi genelde hafif mizahla söylemenin daha etkili olduğunu düşünüyorum ben. Yine de sohbetin gidişatına göre kendiniz seçebilirsiniz.

Misalen numarasını alacaksanız, kızın düşündüğü şey şu olmalı: "Bir kız arkadaşına kazağı hediye alacak, ben de ona kazağın linkini atacağım. O yüzden numaramı verebilirim."

Kız böyle düşününce üstündeki baskı kalkmış oluyor. İnstagram alırken, eve çağırırken vs. hepipsinde bir sebep verin.

Son olarak eklemek istediğim bir şey var. Kızın size karşı sohbet boyu sıcak kanlı davranmış olması, damga yemekten korkmadığı anlamına gelmeyebilir. O yüzden kestiremediğiniz zamanlar garanti olması için sebep verebilirsiniz.

Yolun açık olsun.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8