Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Önden ve yandan görünüşünden memnun değil misin?

Dostum hangi egzersiz ne katkida bulunuyor aciklarmksin.

Bunu ilk gördüğümde ben de inanmış ve yaklaşık 3 ay aklıma geldikçe egzersizleri yaptım. Bir gelişme göremedim.
Dostum hangi egzersiz ne katkida bulunuyor aciklarmksin.
Bunu ortaya atan doktor hangi egzersizin ne işe yaradığını kanıtlayamadığı halde böyle bir iddiada bulunduğu için diplomasını kaybetme durumuyla karşı karşıya şuan. ( kimisi elinden alındı diyor kimisi daha sadece
soruşturma açıldı diyor.)
Yanlış hatırlamıyorsam bu adam çiğneme topu gibi bir şey satıyordu ve youtuberlara belli bir para karşılığı reklamını yaptırıyordu.
Quora başlıklarını falan incelediğimde tamamen scam olduğunu ve aylarca kullananların bile hiçbir fayda göstermediği ortaya çıkmıştı.
Karşı argüman olarak plastik cerrahi lobisi bunu bilmenizi istemiyor dan öte başka bir şey de yok.

bunu bildiğim halde uzun bir süre denedim ve ben de bir sonuç göremedim. Bu başlığı takip edeceğim ve gerçekten bir işe yarıyorsa tekrar başlayacağım egzersizlere

Bunu ilk gördüğümde ben de inanmış ve yaklaşık 3 ay aklıma geldikçe egzersizleri yaptım. Bir gelişme göremedim.

Bunu ortaya atan doktor hangi egzersizin ne işe yaradığını kanıtlayamadığı halde böyle bir iddiada bulunduğu için diplomasını kaybetme durumuyla karşı karşıya şuan. ( kimisi elinden alındı diyor kimisi daha sadece
soruşturma açıldı diyor.)
Yanlış hatırlamıyorsam bu adam çiğneme topu gibi bir şey satıyordu ve youtuberlara belli bir para karşılığı reklamını yaptırıyordu.
Quora başlıklarını falan incelediğimde tamamen scam olduğunu ve aylarca kullananların bile hiçbir fayda göstermediği ortaya çıkmıştı.
Karşı argüman olarak plastik cerrahi lobisi bunu bilmenizi istemiyor dan öte başka bir şey de yok.

bunu bildiğim halde uzun bir süre denedim ve ben de bir sonuç göremedim. Bu başlığı takip edeceğim ve gerçekten bir işe yarıyorsa tekrar başlayacağım egzersizlere
devam etmeni öneririm benim çenem geride gibiydi ve yandan görünüşüm 1 sene içinde değişti gerçekten de işe yarıyor diyebilirim.
en azından ben kendimde öyle gördüm.Ayrıca dostum mesela dil postürün normal ise zaten işe yaramayacaktır.

Son düzenleme:
ayrıca meewing senin bahsettiğin şey sanırım burda ben egzersizleri aldım

Hocam Egzersizleri nasıl ve tekrar mı süre mi ne kadar yapacağımızı yaparsan çok sevinirim buna çok ihtiyacım var.

Bu olay daha küçükten etki ediyor olması lazım. Küçükken nefes alma sorununuz varsa "açık ağız sendromu" yaşarsınız. Burun öne çıkar, alt çene gelişmez. Çünkü ağızdan nefes aldığınızda dilin pozisyonu buna el vermez. Küçükken bu sorunu yaşamış biriyim, bir tür tel takmayla sorun kısmen düzelmişti. Ama erken bırakma sonucu alt çenem halen hafif geride, burnum da olması gerekenden biraz daha uzun.

Ancak bunu, büyüme çağı geçtikten sonra yaparak düzeltebileceğimizi sanmıyorum vidyodaki gibi.

Evet bunu görmüştüm ve gerçek burun köprüsünü azaltıyor gıdığı eritiyor çene kemiğini güçlendiriyor daha maskulen oluyorsunuz

devam etmeni öneririm benim çenem geride gibiydi ve yandan görünüşüm 1 sene içinde değişti gerçekten de işe yarıyor diyebilirim.
en azından ben kendimde öyle gördüm.Ayrıca dostum mesela dil postürün normal ise zaten işe yaramayacaktır.
dostum benim çenem uzun ve yan profilden baktığım zamanda geride gözüküyor meewing egzersizleri yaparsam bir faydasını görürmüyüm ? yaş 16

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8