Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Önemli ve kafam karışık

Erken sahaya 20 yaşından sonra çık spor dalına yazıl kesinlikle eğitim şart okulu bitir dişlerin bozuksa yaptır tel taktır disiplinli ol sosyoloji psikoloji araştır insanlarla iyi bir iletişim kurmaya odakla televizyon izleme beynini yıkarlar onun yerine kitap oku alkol alma sıgara iç onun yerine yani kızları siktiri çek teoriyi Ören sahaya çıkma arkadaş seçimini iyi yap o yaşlar için çok önemli.alt yapı yoksa oyunda yok.
Sanane la derler adama. Bir kalıba sokmaya çalışmayın adamı. Tavsiye değil seninkisi.

Sahaya 20 yaşından sonra çıkmak? kim demiş onu hayır ne gibi faydası olacak 20den sonra çıkmanın
4 sene çöp edicek işte.

Bro bana kalırsa siktiret çık en kötü egonu yenersin basit şeyleri kafaya takmamayı ÖĞRENİRSİN özgüvenin artar vs vs iyi ihtimal olursa da alırsın numarasını takılırsın.

4 sene çöp edicek işte.

Bro bana kalırsa siktiret çık en kötü egonu yenersin basit şeyleri kafaya takmamayı ÖĞRENİRSİN özgüvenin artar vs vs iyi ihtimal olursa da alırsın numarasını takılırsın.

Bazen özgüven de sıkıntı olabiliyor.Aşırı kendime güveniyorum süper, yarın oluyor o güven gidiyor ama olucak inşallah hep, inat edicem başarıcam. :)

Bazen özgüven de sıkıntı olabiliyor.Aşırı kendime güveniyorum süper, yarın oluyor o güven gidiyor ama olucak inşallah hep, inat edicem başarıcam. :)
Kanka bak en basitinden adres sorabilirsin sanırım
Kızı da geçtim yolda gördüğün amcalara fln sor yavaş yavaş açılacak o kendine hedef koy her gün tanımadığım uç kişiyle diyaloga gideceğim diye.

Bi bakmışsın bi gün kızlara yemek yiyecek mekan sormuşsun onları da alıp yemeğe geçmişsin.

Sahadan kaçmayın zorlayın kendinizi biraz.

İyi forumlar....

Kanka bak en basitinden adres sorabilirsin sanırım
Kızı da geçtim yolda gördüğün amcalara fln sor yavaş yavaş açılacak o kendine hedef koy her gün tanımadığım uç kişiyle diyaloga gideceğim diye.

Bi bakmışsın bi gün kızlara yemek yiyecek mekan sormuşsun onları da alıp yemeğe geçmişsin.

Sahadan kaçmayın zorlayın kendinizi biraz.

İyi forumlar....

Bazen öyle yapıyorum kafama göre eğlence en son hastanede bi kıza birşey sormuştum göz teması yaparak kız bi geri mi çekildi utandı mı bilmiyorum heyecanlandı sanırım şimdi diyorum keşke devam ettirseydim ??

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8