Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Onların ve Bizim Sosyal Medyamız...

GÜNÜMÜZDEKİ SOSYAL MEDYA NEDİR ?

Hani sitelerde görürsün ürün tanıtımı olur sende o ürünü alır yada almazsın hepsiburada.com gibi her neyse günümüzdeki sosyal medaya da aynı mantık var lakin burada ürün değil KENDİLERİNİ PAZARLIYORLAR .... Nasıl mı ?

-Sahte ilişkiler sahte arkadaşlıklar ile
-Bizim olmayan şeyleri bizimmiş gibi göstererek

VE EN ÖNEMLİSİ KÖPEK GİBİ AÇ OLDUKLARI O İLGİ AÇLIĞINI FOTOĞRAF VEYA DURUM OLARAK PAYLAŞARAK yapıyorlar...

** Kızlar ilgiye muhtaçlar onların bu açlığı bile midemi bulandırırken ERKEKLER NASIL AYNI HATAYI YAPABİLİYOR!!!** utanıyorum gerçekten onların adına çünkü hayatlarındaki en büyük başarıları like almak veya dm kutusu... Çok yazık boş hayat boş işler örnekler çok verebilirimde gece gece sinirlenmek istemiyorum...

PEKİ BİZİM FARKIMIZ NE OLMALI ?

** Öncelikle bu değildir ki sosyal medya onlar boktan kullanıyor diye boktandır. Doğru kullanılırsa güzeldir aslında
- Bir tiktokcu ilgi açlarının hesaplarına bir göz gezdirin birde sanatçı insanların veya gezgin insanların hesaplarına göz gezdirin (Örnek rotasizseyyah bir göz atın) aradaki farkı anlayacaksınız

BİZ FARKLIYIZ BU SEBEBLE SAÇMA SAPAN FOTOĞRAFLAR ATARAK DURUM PAYLAŞARAK KENDİMİZİ KANITLAMAYA İHTİYACIMIZ YOK

Onun yerine marjinal bir fotoğraflar ve nargile snapleri yerine çektiğimiz güzel manzara fotoğraflarını paylaşmamız daha doğru olur...

BİZİM HAYATIMIZ ONLARINKİ GİBİ DEĞİL BİZİM HAYATIMIZ GÜZEL VE ÖZEL o yüzden neden güzellikleri paylaşmayalım..?

ÖZET İLE BİZ FARKLIYIZ BU FARKIMIZI PAYLAŞTIĞIMIZ İÇERİKLER İLE BELLİ ETMELİYİZ ERKEK İSEK ERKEK GİBİ FOTOĞRAFLAR ATMALIYIZ ( KEKO 10 ERKEK İLE MAHALLEDEKİ FOTOĞRAFTAN BAHSETMİYORUM) ÖRNEK VERMEYECEĞİM SİZİN HAYAL GÜCÜNÜZE GÜVENİYORUM... ASLA VE ASLA FEMİNEN İÇERİKLER PAYLAŞMAYIN EFKARLI ŞEYLER ATMAYIN...

KİŞİSEL SORUNLARINI SOSYAL MEDAYADA PAYLAŞMAKTAN VAZGEÇ.KİŞİSEL SORUNLARIN KİŞİSEL ÇÖZÜMLER GEREKTİRİR İNSANLARIN İLGİSİNİ ÇEKEREK DÜZELMEZ -Başarı okulu bu sözde aklınızda bulunsun benim çok hoşuma gitti

Dogru demissin bi kac arkadasa da dedim konu aciyosaniz detayli akici ve daha uzun konular. Acin mesela sen kisaxa ozetlemissin ama daha detayli, ormekli, arastirma yaparak yazman daha iyi olur. Yine de eline saglik bi sonraki konuda umarim dikkat edersin.

Dogru demissin bi kac arkadasa da dedim konu aciyosaniz detayli akici ve daha uzun konular. Acin mesela sen kisaxa ozetlemissin ama daha detayli, ormekli, arastirma yaparak yazman daha iyi olur. Yine de eline saglik bi sonraki konuda umarim dikkat edersin.
Aynen oyle bu konu cok uzun detayli bir konu bu konuda zamanim olunca daha detayli bahsetmek isterim

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8