• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Online Oyun Rehberi (Kısa)

maliblue

Fahri Üye
Sosyal Medya Editörü
Katılım
16 Eylül 2018
Mesajlar
152
Yaş
18
Şehir
Gaziantep
Biliyorum aksi iddia edilse de çoğu kişi kıçını kaldırmaya üşendiğinden, korktuğundan, çekindiğinden ve türlü sonsuz bahanelerle (bana göre) dışarı çıkıp set açmıyor. Eh madem durum öyle, madem sanal oyunculuk var, sizlerle paylaşmak istediğim birkaç şey var,buyrun

Öncelikle bu işin popülerlikle alakası yok. Sadecei diğer oyun türleri gibi bunda da seni öne çıkaracak şeylere sahip olman lazım, kızın ilgisini çekmen lazım.

Sokakta set açarken giyime, beden diline, göz temasına, dik duruşa, ses tonuna vs vs o kadar şeye dikkat etmeden rastgele gidip ezik bi şekilde set açarsan zaman kaybı olacaktır. Aynı şekilde doğru dürüst aktif bir hesabın olmadan sapık mı olduğun ya da trollemek için açılan bir hesap olduğun bile belli olmadan kıza attığın mesaja kız niye cevap versin?

Önce orijinal bi hesabın olduğu belli olacak. Bio'n da da gerekli seni tanıtacak bilgileri yazsan yeter. Fotoğrafları da yine gerçek bi insan olduğunu belirtir şekilde net çıkacak şekilde koyup, aynı zamanda sosyal olduğunu belirten kızlarla veya herhangi bir gezi, etkinlik vs gibi kendi eğlenceli bi hayatın olduğunu belirten fotoğraflar da koyarsan kız illa ki merak edip seninle konuşmak isteyecektir. İlgi çekici, eğlenceli hayatını merak edecektir. Online oyunda kendi eğlenceli ve kaliteli bir erkek olduğunu daha konuşmadan bile gösterebiliyorsun kıza. Mesajı da kızın herhangi bir fotoğrafı veya gönderisini göndererek yorum yapıp soru sorarak başlatabilirsin. Veya herhangi bir bahane ile. Şu an İnsta Stories ve Snap de ise yarıyor. Ama dediğim gibi profilin geri dönme olasılıklarını arttırıyor. Popüler olmana gerek yok ama aktif ve belli bi sosyal çevrenin beğenip yorum attığı fotoğraflarının olması da senin için bir artıdır. Bu da sosyal bir insan olduğunu gösterir. Eğlenceli bi mesaj atıp muhabbet ettiğinde de zaten sıkıcı hayatlarından kopup seninle muhabbet etmek isteyecekler. Ama nasıl set açarken %100 başarı diye bi şey yoksa bunda da yok. Kız o an dışarıda olabilir, üzgün olabilir, regl olabilir, bi yakınını kaybetmiş olabilir, sınavından düşük almış olabilir, o gün canı kimseyle konuşmak istemiyor olabilir vs vs. Aktif olduğu bi zamanda konuşmak bu ihtimalleri en aza düşürür.

Online oyun'a sağlam hazırlanıp oynadığın zaman oturduğun yerden çok rahat bir sürü güzel kızla tanışıp buluşabiliyorsun. Buluşunca da zaten beden dili, konuşma gibi özelliklerin ile de çekimi arttırırsın o standart.

Ayrıca profilinde siyasi paylaşımlar, mevlana sözleri veya ayrıştırıcı görüş belirten fotoğraf veya gönderi paylaşmaman gerektiğini söylemiyorum bile. Sosyal medyada bi insanın profilinde paylaşması tamamen gereksiz ve kendisi için negatif şeyler.

(Arşiv)
 
Üst