• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

önüne gelene küfür edip kalktı diyip ben alfayım diyen gerzeklere karşı ne yapmalıyım?

adam onune gelene kufur ediyor kalkti indi diyor ve ortamda herkes sevdigi icin sesini cikartmiyor ben alfayim diyerek geziniyor ortalikta kardeşim yapma rahatsiz oluyoruz diyorum dinlemiyor bu şahısa karsi ne yapmaliyim sizce ?

IMERAL X

Üye
Herkesin içinde aşağılayabilirsin. Xayıf yönlerini açığa çıkar. Ya da suratına sağlam bir kaç yumruk indirirken bir daha sesin çıkmasın diye bağıra bilirsin.

Rahatsız olduğun insan ve ortamları değiştirmeye kalkma sakın!
Sen kendi ortamını değiştir. Git başka arkadaşlıklar kur. Sakın birilerini değiştirmek için zaman harcama.

Rahatsız olduğun insan ve ortamları değiştirmeye kalkma sakın!
Sen kendi ortamını değiştir. Git başka arkadaşlıklar kur. Sakın birilerini değiştirmek için zaman harcama.
maalesef çok geç zaten artık. küçük şehirdeyim ve buradakilerin %70i tehlikeli insanlar oldugu icin pek bi ortam degistirme sansin kalmiyor

tau2che

Üye
Kanka arkadaslarında bu durumdan rahatsızsa toplanıp konuşun derim. Yapacak yürekli yoksa dışlayın. Gittiginiz yere cagırmayın