• Alfaloji Akademi'de yeni NLP kursu yayımlandı! Ücretsiz şekilde kayıt olup kursa katılım sağlayabilirsiniz.

Öpüşme Taktiği

Sosyal Kod

Üye
Katılım
5 Şubat 2019
Mesajlar
22
Şehir
İstanbul
Selam arkadaşlar, aranıza yeni katıldım fakat daha kendimi tanıtma fırsatım olmadı.
Çoğunuz biliyorsunuzdur ama belki uygulamaktan çekindiğiniz bir taktikten bahsedeceğim şimdi.

Not: Bir kızla s*ks yapmak için onunla öpüşmek zorunda değiliz. Yani buluşma > öpüşme > s*ks gibi bir sıra söz konusu değil. Ama bazen öpüşmek işleri hızlandırabiliyor.

Bir kızdan ilgi işaretleri aldıktan sonra ve kızı izole ettikten sonra o kızla öpüşmek için "beni öpmek ister misin?" diye sorabilirsiniz.

Gelen cevaplar "hayır, saçmalama" gibiyse "zaten öpebileceğini söylemedim. öpmek istiyormuş gibi gözüküyordun" diyebilirsiniz.

Ama ama ama, bu taktiği yaklaşık 20 tane kıza denedim ve hiçbiri böyle bir şey söylemedi. Çoğu da baya güzel kızlardı. 2 tanesi 10'luktu. Yani böyle bir cevap gelme olasılığı aşırı düşük. Kız ağır dengesiz biri değilse muhtemelen bu sorunuzun üstüne sizi terslemeyecektir.

Gelen cevaplar "şimdi olmaz, burda olmaz" gibiyse, kızı yeteri kadar izole edememişsiniz demektir. Kızın çevredekilerden bir korkusu olabilir veya başka bir şey. Bu durumda kızı başka bir yere götürün ve orda dudaklarına yapışın.

Gelen cevaplar "evet, belki, bilmiyorum" gibiyse direkt olarak dudaklarına yapışın.

Şuana kadar her deneyişimde öpüşmeyle kapattım. Elbette uzun bir süredir böyle bir soru sormuyorum. Çünkü artık "sinyal okuma" konusunda üst bir seviyeye ulaştım ve karşınızdaki kızın bakışlarından bile anlayarak direkt dudaklarına yapışabilirsiniz. Eminim aranızdaki çoğu kişi bunu yapıyordur zaten ama daha yeniyim ve tanışma fırsatım olmadı henüz.

Not: Bu sorunun gizemli bir özelliği var ve gerçekten işe yarıyor. Sırf denemek için bu soru yerine başka bir soru sordum 3 tane kıza. İlgi işareti sinyalleri aldığım 3 kıza "beni öpmek ister misin?" yerine "seni öpebilir miyim?" diye soru sordum. Hepsi de "hayır" cevabını verdi. Ama eminim "beni öpmek ister misin?" diye sorsaydım, öpüşmeyle kapatacaktım.

Not 2: Bu soruyu genelde liderlik etmeniz gerekmeyen kızlara sorabilirsiniz. Bazı kızlar sizden bir şeyler bekler ve bunu hissedersiniz. O kızlara karşı bu soruyu sormayın, direkt dudaklarına yapışın. Bazen de karşınızdaki kızla bağ kurmanız gerekiyor olabilir. O zamanlarda bu soruyu sorabilirsiniz. Şöyle düşünün, diyelim kızsınız. Karşınızda bir erkek sizinle 2 saat boyunca hayat amaçlarından, hayallerinden, bilgi birikimlerinden bahsetmiş. Siz de ilgilisiniz ve belki de öpüşmek istiyorsunuz. Karşınızdaki erkek birden dudaklarınıza yapışırsa biraz garip olabilir değil mi? Ama size "beni öpmek ister misin?" diye bir soru sorsa, ortama daha uygun olur ve kabul etme olasılığınız daha yüksek olur.

Ama parti kızlarında direkt dudağa yapışın. Hatta öpüşmeyin bile, direkt sekse götürmeye çalışın işi.

Not 3: Bu taktiği çirkin kızlarda denemedim. Belki onlar tersleyebilir.

Neyse diyeceklerim bu kadar. Biraz değer katalım dedim. Hoşbulduk.

Edit: s*ks kelimesi neden sansürleniyor ki bu forumda :rolleyes: Ben sansürlemedim yani 😺
 
Mobile app for XenForo 2 by Appify
Üst