• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Oral Seksin İncelikleri

Daha Yazmamayı Düşünüyorum Siz Ne Düşünyorsunuz Gerek Var mı (Şahsen yOK)


  • Kullanılan toplam oy
    29

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
417
Şehir
İstanbul
Selamlar.

Belirtmek istediğim bir nokta var. Öpüşme ile yazdığım önceki yazıma oylamada Oral s*ks kazandı, şahsen benim tercihim Analdan yanaydı. Neyse madem siz hızlı gençler istedi. o zaman gençlere istediğini vermek gerek.

Gençler bir diğer değinmek istediğim nokta ise; yine bir önceki yazımda bu laflar boş iş, olayın hızından bu yazılanları yapamazsınız tarzında bir yorum belirtti bir arkadaşımız. Yorumundan dolayı ona öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum. Ancak tüm cinsellik adı altında yazılan yazılarım(Daha önceki yazılara göz atabilirisniz) tamamen bir tavsiye ve size bir ön ayak olması içindir. Tabii ki şöyle öpeceksin, böyle dokunacaksın vs. demek o anda "harfiyen" yapılacak şeyler değil. Ama size bir fikir belirtebilir. Olayın ana mantığını kafanıza yerleştirdiğinizde kızda dikkat dağınıklı gibi sorunlar çıkmayacaktır. sizden temennim bu yazıların sizlere "ön ayak" olmasıdır. yani bir yol gösterici.


Gelelim konumuza. Oral s*ks; hem dişi hem erkek için yazacağım.

Kadının yaptığı Oral s*ks
Taocu s*ks kitabında da anlattığı gibi ve benimde katıldığım bir görüş; çok az erkek oral sekse boşalmadan dayanabilir. Ama incelikleri vardır. Vakum, Kayganlık, Dil Becerisi gibi bir sürü değişken var. Siz erkeklerin kızı yönlendirmesi önemli. Size Blowmeslek yaparken :) kızın ağzıyla vakum yapmasını, sadece başına muamele yapmamasını, kayganlık yaratmasını, Dilini iyi kullanabilmesi ve elleriyle iyice avuçlamasını sağlayabilirsiniz. Ben şahsen eğer uzanıyorsam kıza bırakırım, ayaktaysam saçlarını elime dolar, kendim git gel yaparım. Yani sizin için muamele kolay.

Erkeğin yaptığı Oral s*ks


Gençler daha önceki yazılarımdan da dediğim gibi "Yavaşlık" ve "Doğru Atak" önemli. Klitorise, Dudaklarına(Vajina) vs. Direkt temas etmek yanlış bir durumdur. Pornoya aldanmayın(Bunla ilgili yazım var). Zaten temas ettiğinizde kız bir irkilir. Doğru atak ise şöyledir; Bacak içlerini öpe öpe, nefesimizin sıcaklığını hisettire hisettire vajinaya gelin. yavaş yavaş! vajina etrafına daireler şeklinde öpücükler kondurun. sonraki aşama ise Vajina dudaklarını öpmek, sıcaklığı hisettirmek, ben buradayım demektir. Ondan sonra klitoris dudakların durumuna göre genelde topcuk şekilde irileşmiştir. değilse de ellerinizle ayırın perdeleri ve hazineyi ortaya çıkarın. Hafif dil ucuyla uyarın (Burada yavaşlık çok çok önemlii) daha sonra başlayın uzun süren aynı ritim de aşağıdan yukarı yalayın. Daireler çizin oynayın onla dilinizle! Bu sırada elleriniz baldırları tuttum sıksa tutunsa daha iyi olur. Eller boş durmasın.
Daha sonra artık deliğe gelin artık dilinizle deliğin etrafında daireler çizin ve sonra dilinizi içeri daldırın. oynayın orada! Tabii ellerin biri klitorisi uyarsın ritmik hareketlerle.


Devam ederseniz orala artık dil klitoriste, eller delikte olsun. Kanca şeklinde ellerinizi yapın G noktasına teması sağlayın, dilinizde klitorise muamele yapsın. Fazla olamadan Klitoris Orgazm gerçekleşir.

yok ben haydarla devam edeceğim diyorsanız daha önce yazdım oradan okuyun.Gençler dediğm gibi bunlar size mantığını kavratmak adına kendinizi kasmayın harfiyen bunları yapacağım diye. Söyletmeyin ağa işte, zaten akıllı olanınız anlar bunu.Neyse...
Sonradan Gelen Edit: Gençler Yarın Sizi Nofap e başlatacak, tüm ayrıntılarıyla bir yazı gelecek. Bırakmak o kadar kolay ki anlatamam. Bekleyin!


Saygılarımla Versay.
 
Son düzenleme:
Katılım
1 Ağustos 2019
Mesajlar
45
Şehir
İstanbul
Foruma kaydolmama sebep olan sensin, bence yazmayı bırakma çok katkın var burdakilere.
Daha bu hızlı gençlerin senden öğreneceği çok şey var :D
 

Albatrosse

Üye
Katılım
13 Şubat 2019
Mesajlar
16
Yaş
19
Şehir
Malatya
"Gelişim" forumunda trend olan konuya bak :')

Sözde hepiniz alfasınız ya genel kültüre filan hiç ihtiyaç duyulmuyor.
 

Versay

Üye
Katılım
27 Haziran 2018
Mesajlar
417
Şehir
İstanbul
Surekli sikis yok burada gayet gencler hizli. Her seye yetisiyorlar. Hem sen yaz okuyalim eksik bir seyler goruyorsun madem
 

TeamStar

Üye
Katılım
7 Ağustos 2018
Mesajlar
405
Şehir
Kayseri
Bişey sorucam.

Vajina kokusuna çağre bulabilen var mı yahu ?
Çok kötü bir koku
 
Üst