• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Örnek Saha Raporu

Yolda giderken bir kız gördüm ve analiz etmeye başladım.Göz altları mordu büyük ihtimalle uykusuz yada uyuşturucu bağımlısıydı.Ama bir problem vardı kız önümden gidiyordu hemen arka sokaktan koşa koşa kızın önüne çıktım.Koşarken biraz terledim ama sorun yok tişörtüme silmiştim.İndirdiğim uygulama sayesinde 45 derecelik açıyı yakaladım ve omuzlarımı kasa kasa kızın yanına gittim.Merhaba dedim.Merhaba dedi ve alfa abilerimin sözleri kulaklarımda çınladı.Acilen neg atmam lazımdı.Burnunda sümük kalmış dedim kız küfür etmeye başladı .Ve p*ç gülüşü attım.Sürekli dik dik bakıyordu sanırım benden hoşlanmaya başladı.Kıza yatırım yaptırmam lazımdı.Şu cüzdanı tutta ayakkabımı bağlıyayayım dedim.Bilerek uzun sürede bağladımki yatırım yaptırmış oldum.Neyse muhabbet ilerledi benim gitmem lazım numaranı yaz bakim dedim.Numarasını yazdı ama arayacak kontörüm yoktu.Daha sonra ararım dedim cool olim diye.2 gün sonra aradığımda bi amca çıktı heralde babasıydı kız duşa girmiştir falan.Alfa olduğum için bir daha aramadım tabi.Bu arada o gün cüzdanımdan 50 tl düşürmüşüm dikkatsizlik işte

Kanka değindiğin nokta güzel ama artık komik değil ya.Daha 1-2 gün önce forumda başka bi arkadaş yaptı şakayı.Ona güldük sana kalmadı.

EminBey

Üye
Her ne kadar esnek bir forum olsa da böyle böyle ban sistemini de forumda göreceğimiz anlaşıldı.Keşke üyelik oluştururken 100 IQ altını algılayabilen bir algoritma olsa da sizin gibi boş boğaz kişiler foruma üye olamasa...

Her ne kadar esnek bir forum olsa da böyle böyle ban sistemini de forumda göreceğimiz anlaşıldı.Keşke üyelik oluştururken 100 IQ altını algılayabilen bir algoritma olsa da sizin gibi boş boğaz kişiler foruma üye olamasa...
Forum ilk açıldığından beri uyeyim öncelikle bu bir ikincisi kendi çapımda eğlendim gece gece alkolluyum bu seni neden bu kadar gerdiki ciddi ciddi takılan bir asalak olarak yasiyarak kendini zekimi sanıyorsun gercekten dostum

EminBey

Üye
Forum ilk açıldığından beri uyeyim öncelikle bu bir ikincisi kendi çapımda eğlendim gece gece alkolluyum bu seni neden bu kadar gerdiki ciddi ciddi takılan bir asalak olarak yasiyarak kendini zekimi sanıyorsun gercekten dostum
Burası ekşisözlük değil güzek kardeşim insanlar sizlere bir şeyler sunabilmek adına zamanlarından feragat ederek emek sarfederek paylaşımda bulunuyor,tecrübelerini aktarıyor siz de gelip dalga geçiyorsunuz.Eğer ortada abes bir durum varsa ne diye saygısızlık yapıyorsun çek git kendi çapında eğlenilen bir platforma.Sadece bu paylaşım için söylemiyorum son zamanlarda bu şekilde birçok başlık açıldı ve yapılan saygısızlığa karşı alttan aldığımız yetmiyormuş gibi birde fütursuzca hakaret yiyoruz ama sana yinede insancıl bir şekilde uyarıda bulundum umarım bir şeyler anlatabilmişimdir...

Burası ekşisözlük değil güzek kardeşim insanlar sizlere bir şeyler sunabilmek adına zamanlarından feragat ederek emek sarfederek paylaşımda bulunuyor,tecrübelerini aktarıyor siz de gelip dalga geçiyorsunuz.Eğer ortada abes bir durum varsa ne diye saygısızlık yapıyorsun çek git kendi çapında eğlenilen bir platforma.Sadece bu paylaşım için söylemiyorum son zamanlarda bu şekilde birçok başlık açıldı ve yapılan saygısızlığa karşı alttan aldığımız yetmiyormuş gibi birde fütursuzca hakaret yiyoruz ama sana yinede insancıl bir şekilde uyarıda bulundum umarım bir şeyler anlatabilmişimdir...
Evet gerizekalı yerine koyarak oldukça insancıl bir tavırda bulundun doğru.Forumdada zaten bütün konuların ilk başlıklarında varımdır.Yani bizde biseyler katmaya çalışıyoruz.Elestirirken işin içine mizah kattım ve emin ol bunu yaparken sana soracak değilim

Son düzenleme:

Furkansen

Üye
Emin ben baya güldüm eğlendim kanka , gördüğüm tek yanlışı eğlence kısmına açmalıydı başka bir şey yok bence bu kadar abartılmamalı dostum.