Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ortamda Size Saldıran Diğer Erkekler

Arkadaş gruplarında; kaslı, cool tavırlı, hiç gülümsemeyen suratlı, "en büyük benim" edalı erkekler vardır. Genelde ortamı domine eden, yönlendiren bunlardır. Kadınlar bunların götünde pervane olur ama onlar dönüp bakmazlar, "babayı" alırsın edası ile yollarına devam ederler.
Ortamda ki diğer erkekler de genelde kadınlara birşey sunamazlar, sunacak bir şeyleri yoktur çünkü. Ciddi olan adamı izlemekten öteye geçemezler.
Ciddi olan erkek tüm kadınları götürdüğü için maskülen hallerini bir kenara bırakırlar ve cıvıklaşıp, yavşaklaşırlar. Salak salak hareketler yapıp ön plana çıkmaya çalışırlar.
Ciddi olan adam öyle mi ? kadınları siklemiyor, ayağına dolanan kadını itip yoluna devam edecek kadar cool, asi ve erkek.
Bir de yancı erkekler vardır, hani kadın ne derse yapan, haksız olsa dahi onu savunan. Bunların alayı maldır. Kadınların iti köpeği olmuş, satılmış adamlardır.
İşte o yancı ve cıvık erkeklerdenseniz bu kusuru düzeltmeye bakın.

Benim size tavsiyem, bunları arkadaş ortamınızda dahi barındırmayın. Bir süre sonra size saldırmaya başlarlar, aşağı çekmeye çalışırlar.
Diyeceğim o' ki bu erkekleri sallamayın. Dünyanın en mükemmel adamı olsanız dahi sizi aşağı çekmek için saldırılar.
Bunun sebebi ise kusurlu insan içgüsüsünden dolayı sizin kendinize olan güveninizi yok edip, kendilerine güven kazanmaya çalışmalarından kaynaklanır.
Güven ise olumlu ya da olumsuz düşünceler için, kendi kendini dengeleyen bir döngü olarak çalışır. Size sürekli saldırdıkları için bir süre sonra ben kötüyüm, ben iyi değilim kafasına girip kendi özgüveninizi düşürme şansınız yüksektir.
Bu yüzden diyorum kendinizi sevin, kabullenin diye. Sen, kendini sevmediğin için adam da bundan yararlanıp sana buradan saldırıyor.

Stay Alpha...

Arkadaş gruplarında; kaslı, cool tavırlı, hiç gülümsemeyen suratlı, "en büyük benim" edalı erkekler vardır. Genelde ortamı domine eden, yönlendiren bunlardır. Kadınlar bunların götünde pervane olur ama onlar dönüp bakmazlar,
Ben bu tip bir erkek hiç görmedim. Oscar abimiz ne demişti " ciddiyet sığ insanların tek sığınağıdır " . Ciddi insanlar dışarıya sıkıcı, eğlenmeyi bilmeyen adam mesajı veriyor. Genel olarak bir ortamda kızları götüren kişi "p*ç erkek" dediğimiz kişidir. Konuşan, gülen, eğlenen, rahat, kafasına göre yaşayan, espiriler yapan erkek daha çekicidir.

daha önce ben de yazmıştım önemli olan aşağlık komleksi

özet: 'ezik olan kişi sizi de bir süre sonra ezer bu özgüvensizlikten kaynaklı'
ezik olmasının sebebi tip,para,ve kadınlara değer veren bir erkek olması çünkü kadınlara değer veren erkekte aile ortamında babası kötü olabilir.

daha örnekler çok ta yazmak istemiyorum :D

Gençler arkadaş çok doğru yere parmak bastı. Benim başıma geldi ve bana bir şey daha öğretti.

Bu tipler kadın varken sizi ekerler. Bir ortamda sizi yerin dibine sokmaya çalışıyor başaramaz daha çok sataşır. En son iş şiddete doğru ilerler.

Ben aldım bunlardan birini yanıma beni feyz alır düzelir diye. ancak bunlar feyz almaktan ziyade beni yenebileceklerini ve yerin dibine düşürebileceklerini düşündüler. Ancak bu küçük beyinlilerin her zaman ki gibi taktikleri işe yaramaz. O yüzden direkt şutlayın. Çok kızdan vazgeçitm bu ibneler için, kız sana aşıktır, sende seversin o ibne derki ben ayarlıycam. Kavga çıkmasın veya uğraşmak istemediğin için al napıyorsan yap dersin. Pişman olursun.

Gençler arkadaş çok doğru yere parmak bastı. Benim başıma geldi ve bana bir şey daha öğretti.

Bu tipler kadın varken sizi ekerler. Bir ortamda sizi yerin dibine sokmaya çalışıyor başaramaz daha çok sataşır. En son iş şiddete doğru ilerler.

Ben aldım bunlardan birini yanıma beni feyz alır düzelir diye. ancak bunlar feyz almaktan ziyade beni yenebileceklerini ve yerin dibine düşürebileceklerini düşündüler. Ancak bu küçük beyinlilerin her zaman ki gibi taktikleri işe yaramaz. O yüzden direkt şutlayın. Çok kızdan vazgeçitm bu ibneler için, kız sana aşıktır, sende seversin o ibne derki ben ayarlıycam. Kavga çıkmasın veya uğraşmak istemediğin için al napıyorsan yap dersin. Pişman olursun.
Bende ayar oluyorum öyle heriflere. Bi ara eski liseden arkadaşlarımla buluştum.adamlar kıskançlığına benimle bozuştular :) En iyisi yalnızlık. Kimse kendinden iyisini yanında istemez :)

Ben bu tip bir erkek hiç görmedim. Oscar abimiz ne demişti " ciddiyet sığ insanların tek sığınağıdır " . Ciddi insanlar dışarıya sıkıcı, eğlenmeyi bilmeyen adam mesajı veriyor. Genel olarak bir ortamda kızları götüren kişi "p*ç erkek" dediğimiz kişidir. Konuşan, gülen, eğlenen, rahat, kafasına göre yaşayan, espiriler yapan erkek daha çekicidir.
Kadınlar ilgi ister. Bu nedenle de sevgilisi olmadıkları sürelerde kendileriyle ilgilenmesi için erkeklere sıcakkanlı davranırlar. Çünkü erkeklerin ilgisini kaybetmek istemezler. İşte bu yüzden o erkeklerle takılırlar ama onları sevgili olacak potansiyelde görmezler. Mesela dış görünüşü çekici gelmemiştir, ama o erkekle barlara akmak eğlencelidir. Doğal olarak da arayı soğuk tutmak istemez. Eğer o erkek öyle eğlenceli bir tip olmasa o kadın onunla takılmaz, sıcakkanlı davranmaz.

Erkek eğer böyle eğlenceli, peşinde koşan insanların arasında büyümediyse, ileride böyle rahat davranan kadınları garipsemekte. Benden hoşlanmıyorsa neden böyle yapsın ki demekte. Çünkü o erkeğin yetiştiği çevrede kadınlarla erkekler bu şekilde bir araya geldiğinde kesin sevgili olmaları gerektiği için(hatta evlilik de gerekebilir), erkek kadının davranışlarını yanlış anlar. Bu "gerizekalılık" değildir. Sadece kültürel farktır.

Bu kültürel fark, kadının umrunda olmaz. O yüzden erkeğin davranışlarını gerizekalı olarak görür. Çünkü kadının kültüründe de kadın erkek ilişkileri kadına göre ciddi ve kasıntı bir şey değildir.

Piçin çevresinde bir sürü kadının olmasının nedeni de budur. p*ç hep eğlence ortamlarında büyüdüğü için kadınların kendisi ile sevgili olmak istediğini düşünmez. O yüzden de kadınlar "eğlenmek" için piçin çevresine toplanır. Kız sevgili olma niyetiyle yaklaşmıyor, eğlenme niyetiyle yaklaşıyor bir süre sonra da iki şey oluşuyor.

Birincisi, piçe olan alışmalarını aşk sanmaya başlar. İkincisi ise kadınlar arasında en çok zamanı ben geçireceğim kıskançlığı başlar. Bu da kadınların birbirini rekabete itmesine neden olur ve piçle sevgili olmaya çalışırlar. p*ç ise böyle bir şey istemediği için, kıza tekmeyi basar ya da kızla yatıp sonra tekmeyi basar.
Kadın da bu üzüntülü haliyle onunla ilgilenecek "arkadaşlık alanında" ki efendi erkeğe gider.

Efendi erkeğimiz de kadınlar p*ç erkeklerden hoşlanır diye ağlamaya başlar.

İşte o efendi erkek; ciddi olan adamla karıştırılmamalı. Ciddi erkek de eğlenir, sevişir, partilerde akar, espri yapar. Ciddi erkek hiç konuşmayan, hiç gülmeyen değildir.

Şimdi farkı anladın değil mi ? Anladın.

Kadınlar ilgi ister. Bu nedenle de sevgilisi olmadıkları sürelerde kendileriyle ilgilenmesi için erkeklere sıcakkanlı davranırlar. Çünkü erkeklerin ilgisini kaybetmek istemezler. İşte bu yüzden o erkeklerle takılırlar ama onları sevgili olacak potansiyelde görmezler. Mesela dış görünüşü çekici gelmemiştir, ama o erkekle barlara akmak eğlencelidir. Doğal olarak da arayı soğuk tutmak istemez. Eğer o erkek öyle eğlenceli bir tip olmasa o kadın onunla takılmaz, sıcakkanlı davranmaz.

Erkek eğer böyle eğlenceli, peşinde koşan insanların arasında büyümediyse, ileride böyle rahat davranan kadınları garipsemekte. Benden hoşlanmıyorsa neden böyle yapsın ki demekte. Çünkü o erkeğin yetiştiği çevrede kadınlarla erkekler bu şekilde bir araya geldiğinde kesin sevgili olmaları gerektiği için(hatta evlilik de gerekebilir), erkek kadının davranışlarını yanlış anlar. Bu "gerizekalılık" değildir. Sadece kültürel farktır.

Bu kültürel fark, kadının umrunda olmaz. O yüzden erkeğin davranışlarını gerizekalı olarak görür. Çünkü kadının kültüründe de kadın erkek ilişkileri kadına göre ciddi ve kasıntı bir şey değildir.

Piçin çevresinde bir sürü kadının olmasının nedeni de budur. p*ç hep eğlence ortamlarında büyüdüğü için kadınların kendisi ile sevgili olmak istediğini düşünmez. O yüzden de kadınlar "eğlenmek" için piçin çevresine toplanır. Kız sevgili olma niyetiyle yaklaşmıyor, eğlenme niyetiyle yaklaşıyor bir süre sonra da iki şey oluşuyor.

Birincisi, piçe olan alışmalarını aşk sanmaya başlar. İkincisi ise kadınlar arasında en çok zamanı ben geçireceğim kıskançlığı başlar. Bu da kadınların birbirini rekabete itmesine neden olur ve piçle sevgili olmaya çalışırlar. p*ç ise böyle bir şey istemediği için, kıza tekmeyi basar ya da kızla yatıp sonra tekmeyi basar.
Kadın da bu üzüntülü haliyle onunla ilgilenecek "arkadaşlık alanında" ki efendi erkeğe gider.

İşte o efendi erkek; ciddi olan adamla karıştırılmamalı. Ciddi erkek de eğlenir, sevişir, partilerde akar, espri yapar. Ciddi erkek hiç konuşmayan, hiç gülmeyen değildir.

Ciddi erkek nedir o zaman ?

Yukarıda arkadaş söylemiş zaten ciddi erkeğin ne olduğunu anlatırsan daha iyi anlarım belki :)
"p*ç erkek" terimini nasıl anladın bilmiyorum ama "bu yüzden o erkeklerle takılırlar ama sevgili olacak potansiyel görmezler" demenden doğru anladığını düşünmüyorum. Aksine p*ç erkeğin özgüvenli, rahat, eğlenceli tavırları kadını çeker, kadın da eğlence arar. O erkeğin eğlenceli hayatına girmek ister, onunla sevgili olmak ister. Ciddi erkekte bu eğlence yoktur. Varsa da ciddi erkek değildir :D

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8