Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ortamdaa reddetmek

Beyler bu gun olan bi olayi anlatcam. Arkadaslarla dersanede tenefusteyiz. Ben birine sirtimi dayadim oturuoz. Bi arkadas kizla geldi. Iste kizda baya sicakkanli sira sire hepsiyle tanisti bende benim kizla yeni baristim suan baska kizlarla ugrasmak istemiyom. Kiz:
-Tanisalim mi ?
Ben:
-Yok gerek yok. Keremle tanisabilirsin.
Kizin o tipi gormeniz lazim o ara kerem meraba dedi ama kiz bana bakio keremle tanisiyo. Neyse ben yine o yokmus gibi devam ettim sohbete. Diger tenefus yine gelmis arkadaslarini gordu kalkti gitti. Bizim oglanlar bi yariliyo haci sen naptin nasi dedin oyle biseyi ( kizda cidden fena defil yani ortanin bi ustu ) dedi bende tanismak istemedim cok ta alinicagi bisey yok dedim. Ama hepsi yani boyle dememen gerekirdi dese de boyle deme cesaretimi kiskandi. Velhasil kelam bazen boyle ortamlarda iplemediginizi boyle her kiza hemen atlamayip kendi kendinizi kontrol edebildiginizi gosterin. Hem otorite hemde kiskanilma hemde kiz tarafindan bi cekiminiz olur.

Ben bu olaya tamamen karşıyım
Karşında ki insanın dişi ya da erkek olup olmamasına göre iletişime geçemezsin,kız medeni cesaret gösterip tanışmaya geliyor bir de senin yaptığına bak aynısını bir kız sana yapsa "Sette ki kezban" diye başlık acardın ya da arkadaşlarınla konuşurken kiza or*spu felan derdin.
"Alfa" olmayı insanları bu şekilde terslemek sandığınız sürece o terimin yanından bile geçemezsiniz haberiniz olsun.

Bence kezbanlık olmuş. Dişiye set açtığını düşün. Aynısını sana yapsa kezban diye foruma konu açardın. Ayrıca arkadaşlarının arasında yapman daha kötü olmuş. Her şeyden önce bu nezaket kuralı bence. Git konus bence öyle yapmak istemedim moralim bozuktu falan diye. Ayrıca arkadasların bunu cesaret olark algıladıysa çevreni değiştir. Bu şekilde gelişemezsin

Olumsuz yorumun 3. sü olacak malesef ama hepsinin de dediği gibi sen dişiye set açsan o sana bunu yapsa yüksek egolu kezban diyecektin değil mi ?

Kötülerden aldığın siniri iyilere yöneltme. Olumsuz cevaplar da moralini bozmasın bizler bunun için varız.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8