Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ortamlarda neden önemsenmiyorum hakkında -Sesli Anlatım

N.R

İlk olarak şunu söylemeliyim ki sesi açıp aklına geleni konuşmak kadar zor bir iş yokmuş be :d. Burada yazarken bile daha rahatım düşünüp yazıyorum çünkü neyse yazarak mı devam edelim sesli anlatımla mı bunu yorumlarda belirtin öyle devam edelim.

Güç kazanma serisi part 1.

Yağmur dindi ve benim de dışarı çıkma zamanım geldi kendinize iyi bakın geldiğimde yorumlara bakarım :)

Dinleyeceğim , köşeye çektim şuan.

İlk olarak şunu söylemeliyim ki sesi açıp aklına geleni konuşmak kadar zor bir iş yokmuş be :d. Burada yazarken bile daha rahatım düşünüp yazıyorum çünkü neyse yazarak mı devam edelim sesli anlatımla mı bunu yorumlarda belirtin öyle devam edelim.

Dostum emek var,bilgi var falan da 8 dakika nedir ya? Canım çıktı bitirene kadar şunu yazıya döksen çok kral hareket yapmış olursun

Dostum emek var,bilgi var falan da 8 dakika nedir ya? Canım çıktı bitirene kadar şunu yazıya döksen çok kral hareket yapmış olursun
Bu yüzden size sordum zaten. Pekala artık yazı şeklinde devam ederiz.

Twitter : @NirusRealist

Aynı şeyleri yazarak anlatsaydı daha az akılda kalıcı olurdu emin ol. Ses tonu ve arkada ki müzik kusursuz bir eşleşme olmuş dostum tebrik ederim. :)

Aynı şeyleri yazarak anlatsaydı daha az akılda kalıcı olurdu emin ol. Ses tonu ve arkada ki müzik kusursuz bir eşleşme olmuş dostum tebrik ederim. :)
Teşekkürler fakat beni arada bırakıyorsunuz sesli mi olsun yazılı mı?

Twitter : @NirusRealist

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8