• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Oruç Ve Fitness

damnboy

Üye
Beyler body ile 1-2 senedir falan uğraşanlarınız var ise bir sorum olucak:

Sabah kalktığımda gidip antrenmana 3 gün boyunca fullbody yapmayı düşünüyorum.Her kas grubuna ise 1 hareket (susuzluktan dolayı 1 hareket) yapıp 40-50 dakikada bitirmek istiyorum sizce nasıl ?

Negan

Üye
Ben 2 yıl önce ramazanda yapıyordum iftardan 1-2 saat sonra gidiyorduk, susuzluğunun arttırırsın zararlı, kesinlikle tavsiye etmem.

Muhteşem

Üye
Ben oruç tutmuyorum ama salonda tutan arkadaşlar iftardan sonra gelmeyi tercih ediyorlar. Bende fullbody antreman yapıyorum fullbodyden şaşmam ama hani antreman boyunca 1.5lt su tüketiyorum ve sen oruçlusun bölge başına 1 harekete indirmen fayda etmez,susarsın. En iyisi iftardan sonra gel bölge başı 2 hareketini yap ,suyunu iç zaten terleyince sıvı kaybediyorsun baya onun için iftardan sonra yapman daha iyi olur.

alwian

Üye
dostum ben ramazan baslamadan önce hangi ağırlıkta fullbody yapıyosam suanda ağırlık düsürmeden aynen full body yaptım geldim ben zorlanmadım hiç yaparsın bence