Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Otelde ani gelişen yürümem ve kiss close

Merhaba beyler,
Bu sabah kongre nedeniyle gittiğim otelde 2. Gün biraz geç kalktım saat 10 gibi kahvaltı için indim. Kahvaltı saati geçmiş, garson sağolsun bi tabak ayarlayabilecegini söyledi. Orda beklerken kızı farkettim aynı yerde bekliyorduk. Hoşbeş niyetiyle daldım muhabbete(kesinlikle tavlama ve etkileme kaygım olmadan; ama beden dili ve ses tonuna dikkat ediyorum): Ben:B Kız:K
B: Merhaba, sen de mi kahvaltıya geç kaldın :)
K: Merhaba, aynen yaa garsonu bekliyorum.
B: Kongre için mi geldin?
K: Evet. Sen?
B: Ben de. Dün fark etmedim seni hadi tanışalım:)
K: Olur ben D****. Burda tıp okuyorum. 5. Sınıfım
B: Kendimi tanıttım...vs
K: İstersen bizim masaya gel(1. İli)
B: Tamam
Sonra kahvaltı geldi alip masaya geçtik. Havadan sudan muhabbet ettik. Bi erkek(arkadaşıymıs) vardı. Kahvaltı sırasında simide bal kaymak sürüp bana uzatıyor (2. İli).Sonra arkadaşı gitti, küçük kardeşi geldi onunla da tanıştık. Sonra "hadi yürüyelim" dedim. Yürürken "beni Instagram'da takip etsene" dedi(3. İli). Biraz yürüdükten sonra geçip oturduk. Çok rahat olduğunu söyledi.
K: Tanıdığım erkekler de onlardan daha rahat olduğumu söylüyor. Sen de rahat görünüyorsun, ama ben senden daha rahatımdır.(shit test gibi geldi bu laf)
B: Rahatsız edici bi rahatlığın var😆
Bu laf hoşuna gitti.
K: Boğazım kurudu.
B: Odamda su var. Hadi gidip seni sulayalim 😆Sonra birden:
K: Benden hoşlanıyor musun?
B: Olabilir. Farklı bi havan var, özgünsün.
Bunu dedikten sonra göz temasını artırdı, rahat oturuyor, gülüyor, bilek içini gösteriyor...(4. İli)
Buraya kadar aklımda yürüme düşüncesi yoktu. Bu kadar davetiye aldıktan sonra gözlerine bakarak sordum:
B: Beni öpmek ister misin?
Durdu biraz düşündü bilmiyorum dedi.
B: Deneyelim o zaman.
K: Nasıl, nerde?
B: Benim odamda.
K: Çok hızlıymışsın.
B: Ben hızlı değilim, insanlar yavaş😉
(Davetkar bi şekilde göz temasını sürdürüyorum.)
K: Tamam. Gidelim.
Odaya geçince öpüşmekten fazlası oldu(merak edenler için).
Kıssadan hisse:
Tavlama kaygısı kesinlikle durumu zorlaştırıyor. Kaygınız olmasın varsa da gizlemeye çalışın.
Temel şeylere(giyim,beden dili, ses tonu, pozitif olmak...) dikkat edin.
Gereken yerde cesur olun.

Bu da böyle bi saha raporuydu.
Kendinize iyi bakın.

Son düzenleme:
Işte bizim kankilerde bu sorun var. Kız bi anda orda ne diyosunn sen be derse diye halbuki kadının seninle konuşupp yürümesi zaten bi işeretti sense +1 lik işareti +10 luk pozisyona getirmişsin. Sonra da kızı pozisyona getirmişsin. 😂😂😂

kongreler daha başlamadı hocam ya bizim bölümde :)) ama özellikle türk misc'in kongreler öyle böyle hareketli geçmiyor :))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8