Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Öylesine bir yazı :)

hepinize iyi geceler, tamamen içimden geldiği için ve tüm samimiliğim ile yazıyorum bu yazıyı, biraz kendimi anlatayım mesela 15 tatil geldi geçti bitecek neredeyse, her gün evde yatıp zaman öldürdüm, onun yerine daha faydalı şeyler yapabilirdim evet. ama ben bunu yapmak istedim ve bunu yaptım :) insanız beyler insan. milyonlarca var bizden, herkesin fikri görüşü farklıdır tabii, ama ben bir insanın özelliklerini,huylarını,benliğini bırakıp değişebileceğini sanmıyorum. neysek oyuz bence. deneme-yanılma çok önemlidir, mesela ben de bir sürü yazı okuyup hepsini kızlara uygulamaya çalıştım. yapanımız olmuştur, ama ben o kızı etkilemek için zamanımı ayırdım kafamı yordum ve onun için uğraştım. neden? açık konuşayım, bir kızın bedenine sahip olmak için falan bu kadar kafa yorulmaz bence, olacağı varsa oluyor zaten. burada kendimizi geliştirmek için hayatın eğlencesinden geri kalıyoruz bence, adam yapmıştır faydasını görmüştür yazıyı yazar bunları yap der, diğeri okur yapacağım der ama yapamaz çünkü planlı yaşamaya alışkın değildir,düzene alışkın değildir. gelişmeye çalışıp kendinizi öldürmeyin. yarın bile yaşayacağımız muamma. şöyle bitireyim, hayat bir oyun bahçesidir ve insanlarda onun oyuncağı :)

Gorusune saygi duyuyorum ama insan basarili olmak bir seyleri elde etmek istiyor ama bunun icin bazi vasiflar,bakis acilari kazanmasi gerek.Senin dedigin ise suna cikiyor basarili olmak yapinda yoksa mucadele etme neysen o ol yani basarisiz ol.

Gorusune saygi duyuyorum ama insan basarili olmak bir seyleri elde etmek istiyor ama bunun icin bazi vasiflar,bakis acilari kazanmasi gerek.Senin dedigin ise suna cikiyor basarili olmak yapinda yoksa mucadele etme neysen o ol yani basarisiz ol.
Dostum tabii ki her insan başarılı olmak ister, ben kendimden örnek verdim yazıda yazdığım gibi olmuyorsa yapacak bir şey yok, başarı güzel şey tabii ki pes etmeden denemek, çalışmak gerek.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8