Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyun gitar çalmak gibidir.

Oyun hakkında şöyle bir tezim vardır ki;
Başlarda normal gitarı eline alırsın ve belli kurallar üzerine öğrenirsin belli ve bilinen antrenmanları yaparsın.

Ama bir süre sonra kendi tarzın yavaş yavaş oluşmaya baslar ve islerin asıl keyfinin burada çıktığını görürsün.
Keza aynı şekilde oyun da böyledir başlarda klasik açılışlar ve rutinlerle başlarsın ama ardindan olay tamamen doğaçlamaya çekilmeye başlar.

Bu yüzden kendi tarzınızı yaratmaktan korkmayın başlarda belli kalıplar ile devam etmek rahatlatıcı olabilir ama bir süre sonra işler değişecektir ve değişmelidir de.

Geçenlerde bir kıza tamamen spontan bir şekilde açılış yaptım ve dedim ki;
- Hey az önce burada seni gördüm ve buralarda tasmasız gezen bir penguen gördün mü merak ettim çünkü penguenimi kaybettim de. :)
Böyle bir açılış herkese uymayabilir ama o an uydurdugum bir şeydi ve benim tarzıma oturuyordu.

Sözün özü şudur ki kendi tarzınızı yaratmaktan korkmayın hatta ve hatta ilk gayeniz bu olsun.

Yorumlarda başka tezler ve antitezler görmeyi isterim çünkü bu tip sohbetler bizi daha iyi yerlere taşır.
Yakında saha raporları da paylaşırım.
İyi forumlar :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8