Oyun Türleri

Kasrqaa

Üye
Size kabaca oyun türlerinden bahsedeceğim.

YAKLAŞIM TÜRLERİ

Sıcak yaklaşım:
Her gün görebileceğiniz kadınlara yürümenizdir.
Soğuk Yaklaşım:Tanımadığınız kadınlara yürümenizdir.

OYUN TÜRLERİ

Sosyal Ortam Oyunu:
Burada sıcak yaklaşım devreye girer çünkü bir daha görebileceğiniz kişiler vardır. Burada değerli olman gerekir.(Değerli sözü dinlenen lider ruhlu bi nevi alfa karakter olmalısınız)
*Değerli olmak zorundasınız.
*Sosyal ortamda size ilgisi olmayan kadınlara yürümek değerinizi düşürür, onun yerine onların size yürümesini sağlayın.
*Nabza göre şerbet vermek zorundasınız.
*Değerli olamıyorsanız değerli adamlarla takılın yada sosyal gammalarla takılın. Sosyal gammalar size çok rahat çevre sağlar.
*Tabaklarınızı gizli çevirin.
*Erkekler arasında lider olmak istiyorsanız kadınlar konusunda iyi olmalısınız.(Erkekler abazan olduğu için size direkt lider gözüyle bakarlar.)
*Kadınların bulunduğu ortamda tartışmayın ve kadın-erkek ilişkileri hakkında konuşmayın.
*Tarzınız normal erkeklerden farklı olursa bu size + puan katar. Mesela afro bir saçla gezmek. İyi giyinmek. Kaslı olmak. Direkt kızların size yazmasını sağlar.

Sokak Oyunu:Soğuk yaklaşıma örnektir. Burada değerli olmanıza gerek yoktur. Yeterliyseniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Yeterli: İyi giyinmeye yada tarz yapmaya gerek yoktur. Temiz giyinmek fazlasıyla iş görür.
*Aç-tanış-etkile-kapat algoritmasına sahiptir.
*Burada bir açılış bulup kadınlara yürürsünüz. Durumsal açılış:O anki duruma göre açarsınız. Örneğin "ne kitap okuyorsun?" Dolaylı açılış:Bahanelerin arkasına sığınılan açılış aslında hiç tavsiye etmem acemiler için iş görür.Örneğin "Bir anket yapıyorum bence bi katılın." Direkt Açılış:Kadına ben sana yürüyorum haberin olsunu ima eden açılıştır. Bu açılışta ufak bir iltifatla girersiniz. Kullandığım basit açılıştan örnek veriyim. +"Küpelerin hoşmuş" -"Teşekkür ederim" +"Aslında sana merhaba demek için böyle ucuz bahaneye sığındım bu arada ben kasrqaa" -"Memnun oldum bende..."
*Tanış: Kendini tanıt gülümse el uzat. Kimi kadınlar el sıkışmak istemez bu size güvenmediği anlamına gelir size güvenmeme sebebi sizin kendinize güvenmenizden kaynaklanır. El uzatmazsa gülümseyerek "sosyalleşmek için insanlarla konuşuyorum" der uzaklaşırsın.
*Etkile:Kadın sana soru sormaya başlaması senden etkilendiğini gösterir etkiledikten sonra artık kadını konuşturmalısın.
*Kapatma:Zamanınız varsa kahve teklif edin yoksa numara almaya çalışın. Kadınlar numara yerine kahve teklifine daha sıcak bakarlar. Eğer numarasını vermeyip senin numaranı alırsa bil ki seni aramıyacaktır. Numaramı veremem instagramımı al derse, instagramınız kötüyse almayın, iyiyse instadan konuşabilirsiniz. (Birsürü kadın instagramımı görünce benden vazgeçti. Halbuki bilmiyorlarki instagramımı geliştirmek yerine kendimi geliştirdiğimi :) )
*Uyarı sokak oyununda rutin, fal, karakter analizi vb. kullanmayın.

Sanal Oyun:Oyunun en ezik hali oynamaya bile değmez ama anlatıyım.
*Tanımadığınız kızlara mesaj bile atmayın. Neden atmamalısınız. Egolu oldukları için cevap gelmez yada buluşursunuz insta fotoğrafından tamamen farklı birisi çıkar. O efektli fotolarla milyonlarca erkeği parmaklarında oynatıyorlar.
*İnstagramınızın iyi olması lazım.
*Tanıdığınız kızla çok mesajlaşmak, kızda 'bu adam benimle buluşamayacak kadar özgüvensiz yada hep mesajlaşıyoruz icraat yok" imajı çizecektir.
*İnstagramdan mesajlaşıyorsanız gözünüzü seviyim. İnstagramım donuyor whatsapa geçelim gibi gıldır gıcık tekniklerle numara almayın. Başta işe yarasa bile sizi karşı çekimi azalınca bu yaptığını olayı yüzünüze vurarak sizden uzaklaşacak.
*3/2 kuralına uy. 3 mesaj baloncuguna karşı 2 mesaj at. İmla kurallarına uyarak yaz.
*Ne kadar tanımadığınız kızlara yazmayın desemde yazıcaksınız o yüzden "selam, nasılsın, çok güzelsin" gibi ithamlarda bulunma merak uyandıran açılışlar yap. "Sana birşey söyleyeceğim" yaz ve cevap gelirse oyun başlamıştır.
*Kadının açılış mesajınıza "Benim 6 abim var", "senin gibi ezik erkeklere bakmıyorum" vb benzeri laflarla cevap verir yada sizi terslerse kadın seninle konuşmak istiyordur, bu yaptığı basit bir testtir. Kalkıp görüldü atar,cevap vermez yada engellerse kadın seninle konuşmak istemediğinin göstergesidir.
*Kadına ara ara görüldü at.
*Kadın buluşmak istemezse, o gün hiçbirşey olmamış gibi başka konulardan bahset ve iki gün mesaj atma. Kızın reddetmesine "sen bilirsin", "peki öyle olsun" vb reddetmesini hazmedemiş birisi gibi yazılar yazmayın. Bir örnek veriyim +Çarşamba buluşalım, önce çarşıda yemek yeriz sonra bana kahve ısmarlarsın. -Gelemeyeceğim, evde temizlik yapacağım. +Temizlik mi(?) Tam hayalimdeki kadınsın, senin gibi 4 tane eş bulsam yeter bana :) -Hahaha
*Bir kadını iki kere buluşmaya çağırdınızda ikisinede saçma bahaneler öne sürüyorsa o an numarasını silin. Eğer numarasını silemeyecek kadar güçsizseniz üç ay sonra tekrar sohbet açıp iki şans daha verin.

*Grup Teorisi:2 yada daha fazla kızın bulunduğu ortam. Soğuk yaklaşıma örnektir. Kanatadamınız olursa işler kolaylaşır.
*Grupte en çirkin en özgüvensiz kadına açarsınız sonra arkadaşlarıyla tanışırsınız. Değerli bir erkekseniz yanındaki güzel kızlar çirkin kızı kıskanarak size yürürler. Gruptaki kızların hepsi güzel ve egolularsa hiç bulaşmayın.
*Çenenizin çok iyi işlemesi lazım. Anılar hikaye,fal, karakter analizi ve rutinlerin fazlasıyla ilgi gördüğü yerdir. Kanat adamınız varsa fal vb işlere hiç bulaşmayın.
*Hedefteki kızı kendinizden uzak tutun. "Seninle evlenmek isterdim büyük ihtimal anan baban beni istemezler", "sen diğer kızlar gibisin güzel ve sinir bozucu" gibi söylemlerde bulunabilirsiniz.

Sıkıştığınızda sizi kurtaracak araçlar. Unutmayın bunlar amaç değil araç.

*Neg:
Kadına iltifat edersin ama kadın bunun iltifat olduğunu anlayamaz. "Aslında iyi espiri yapabilseydin seni sevebilirdim", "Sana karşı bişeyler hissetmeye başladım. Sanki karnımda kelebekler açıyor. Yanlış alarm karnım gurulduyormuş. Gel birlikte yemek yiyelim", "Çok güzel görünüyorsun. Heralde gözlüğümü evde unuttuğum için güzelsin." Vb negler tamamen zekanıza kalmış. Biraz yapmacık olsada kadınların istediği bu.

*Rutin:Eski puaların kullandığı tekniklerdir. Nette araştırısanız fazlasıyla bulabilirsiniz. Kullanmanızı tavsiye etmem ama sıkışırsanız kullanırsınız. Benim kullandığım rutin kalkan rutini. Rutine giriş:İnsanlar eski çağda savaşıyorlardı ve bu yüzden kılıcı icat ettiler. Savaşta kendilerini koruma gereksinimi duydular ve kalkan icat ettiler. Sen beni tanımadığın için bana karşı kalkan kullanıyorsun. Biliyorsun ki ben kılıçsızım.

*Kanatadam:Size yardımcı olmakla görevli yoldaş puadır.

*İlgi:Kadınlar ilgiyi sever. Çoğu erkek kadınlara karşı ilgisiz olması gerektiğini düşünür ve aslında yanılır. Kadına ilgi göstericeksiniz. Kadın ilgi gösteren erkeği sevmez derler buda külliyen yalan. Erkeklerin çoğu kadına dilenci gibi ilgi gösterdikleri için sevilmezler. İlginizi bir milyoner gibi gösterin.

Son düzenleme:

Kasrqaa

Üye
rutinleri detaylı açıklar mısın makale falan varsa bunlarla ilgili link atarsan sevinirim
Ben rutini eziklik olarak görüyorum çok sıkışırsam kullanıyorum. Çünkü kadınlar yürüdüğümü anlıyor ve kadınlar bahaneye sığınmamı görünce özgüvensiz imajı kafalarına kazınıyor. Aram ne kadar iyi olsada ufak bir tartışmada rutini öne atıyorlar. "Sen beni karakter analiziyle tavlamaya çalıştın gelip niyetini belli etmedin." Gibi kendi lehine çevirebiliyorlar. O yüzden kadına ilgini belli et , niyeti yoksa baştan reddetsin böylelikle zamandan kâr edersin. Çok sıkışırsan Kalkan rutinini kullan yada kendi rutinini kendin oluştur. Rutin sokak oyununda 2000 li yılların başında işe yarıyordu. Sosyal ortam oyunu için sana bir rutin yazıyım.

Bakışma rutini var mesela. Gözlerimizin içine bakacağız en önce kırpan yada gözünü kaçıran yemek ısmarlar gibi. Öyle saçma şeyler :)
Kamu spotu gibi olacak ama rutine hiç bulaşma.

bekircrew

Üye
Ben rutini eziklik olarak görüyorum çok sıkışırsam kullanıyorum. Çünkü kadınlar yürüdüğümü anlıyor ve kadınlar bahaneye sığınmamı görünce özgüvensiz imajı kafalarına kazınıyor. Aram ne kadar iyi olsada ufak bir tartışmada rutini öne atıyorlar. "Sen beni karakter analiziyle tavlamaya çalıştın gelip niyetini belli etmedin." Gibi kendi lehine çevirebiliyorlar. O yüzden kadına ilgini belli et , niyeti yoksa baştan reddetsin böylelikle zamandan kâr edersin. Çok sıkışırsan Kalkan rutinini kullan yada kendi rutinini kendin oluştur. Rutin sokak oyununda 2000 li yılların başında işe yarıyordu. Sosyal ortam oyunu için sana bir rutin yazıyım.

Bakışma rutini var mesela. Gözlerimizin içine bakacağız en önce kırpan yada gözünü kaçıran yemek ısmarlar gibi. Öyle saçma şeyler :)
Kamu spotu gibi olacak ama rutine hiç bulaşma.
niyetimizi sözlü olarak mı yoksa beden dilimizle kinolarla vs mi belli etmeliyiz

Kasrqaa

Üye
niyetimizi sözlü olarak mı yoksa beden dilimizle kinolarla vs mi belli etmeliyiz
Önce sözlü sonra kino. Ben açılışımı direkt açarım. "Saçını beğendim bundan ötürü gelip selam vermek istedim" kadının burda iki şansı vardır. Bir reddeder, iki sohbete katılır. Reddederse zamandan kâr edersin. Kabul ederse sohbet edersin. Kalkıpta hava sıcak subu diye açınca kız senin beğenmeyince sohbetin yarısında yüzüne vuruyor "neden beni saçma sözlerle tavlamaya çalışıyorsun." diyordu. Deme sebebi ben ilk set açtığımda özgüvensizdim. Sonra özgüvenim geliştikçe bahaneye sığınsam bile özgüvensiz demiyorlar ama bende bahaneye sığınmıyorum cünkü zaman değerli. O reddetse belki başka hoş bir kızla kahve içicem.
Kinodada kıza dokunursun kız rahatsız olursa uzaklaşırsın. Sonra ortamı ısındırınca tekrar dokunursun. Bu sefer rahatsız olmazsa sıkıntı yoktur. Buluşmada uygulayabileceğin basit kino çeşitleri sarılmak, bacağını kızın bacağına değdirmek. Kızı sokaktan, kafede buluşmaya çekemediysen çak bir beşlik diyerek kino yaparsın.

Son düzenleme:
Mobile app for XenForo 2 by Appify