• Yeni gelenler ve blogdaki yazıları okumayanlar öncelikle blogdaki yazıları okusun.

Oyuna Başlarken Kullandığım Rutin

Oyuna başlarken kullandığım bir rutin vardı hala ara ara set açmadan önce ısınmak için kullanırım.
Gidip erkeklerle muhabbet başlatmak sonra onlardan hoşlandığımı söylemek ve en sonunda uzaklaşmak.
Bir erkeğe çıkma teklifi etmek,numarasını istemek absürt bir şey ama güzel yararları var.
Yaklaşılacak kişinin sizin yaşlarınızda,biraz daha modern kibarca reddedecek bir karakterde olması gerek kiçok fazla sorun çıkmasın.Set açarken tavuskuşu teorisi için yanımda her zaman 3-4 küpe 3-4 bileklik oluyor.3 küpe bir de gökkuşaklı bileklik ile gerekli izlenimi veriyorum.Dalga mı geçiyorsun deme düşüncesi geçmiyor akıllarından. (Aman bunu Konya gibi şehirlerde veya sıkıntılı yerlerde denemeyin sorun çıkabilir)
Tabuları yıkmak,cesaret kazanmak,insanların negatif sözlerini geçiştirmek gibi kabiliyetleri baya geliştiriyor.Kıx bulamadığım zaman ısınmak için yapıyorum. Bazen böyle gratis tarzı yerlere gidip makyaj malzemesi,fondöten tarzı şeyler sorup oradan görevli kızlarla muhabbete başlıyorum.Radarlarını sorunsuzca geçebildiğim için yeni bulduğum çok negleri deneme fırsatı buluyorum.