Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Oyuncu mu? Yoksa doğal mı?

Oyuncu mu? Doğal mı?

• Oyuncu

• Doğal

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Mrx

Bu sene içerisinde tanıştığım 34 yaşında bir adam var. Bu adam resmen full şarjın kitabını yazmış gibi her yeri şarjlıyor. Adam resmen alfa. Bu adamın doğal olduğuna inanamıyorum fakat gidipte oyuncu musun diyemem. Bu adamın oyuncu olup olmadığını anlayabilmemi sağlayacak sağlam noktalara dikkat etmem gerekiyor ama tam olarak nelere dikkat ederek anlayabileceğimi bilemedim.
Yani sizler şüphelendiğiniz bir kişinin oyuncu olup olmadığını nasıl anlardınız?

Not: Adamı saha yapıyor mu falan diye takip edebilecek bir durum yok. Genelde çalışırken denk geliyoruz gerçi adam resmen her yeri şarjlıyor, onun için her yer aha olabilir. Bilemiyorum işte kafamı çok kurcalıyor bu adam.

Bu adam bir oyuncuysa bunu anlayıp benim de oyunla ilgilendiğimi ufak ufak belli etmem gerekiyor ki sağlam bir wingman ilişkisi kuralım. ( En azından benim gibi yeni birisi için sağlam bir usta olabilir ).

Kankalarım bu adamı tanıyıp anlayabilmem için fikirlerinizi aşağıda paylaşıp bana bir yardım edin de şu işi bi çözeyim :)

Dostum kasma git sor bence redpill den haberiniz var mı diye. Eğer yoksa anlatırsın ya da merak ettim falan dersin sonucta hemcinsin dalga geçecek hali yok. Dalga geçer diye korkuyorsan redpill in anlamını kendi kafandan birsey uydur onu söylersin. Eğer soramayacaksan yanındayken durumlara uygun oyun terimleri kullan. Aynı yerde calısıyorsanız tcma nın yazısını veya the game pdfsini telefonuna indirip açık tutarak görmesini sağla. Belki oyuncuysa o seninle iletisim kurar.

Dostum adam doğaldır 34 yaşında diyorsun 35 yaşındaki adama zaten hayat tecrübesi ona bazı karekter özeliklerini katmıştır.benim müdürüm çalıştım yerde doğal bir otoritesi var adam 40 yaşında belli ilke belirlemiş kendine disiplin mücadele pes etmeme gibi lider ruhlu biri belli şeyleri kendine kattın mı doğal oluyorsun zaten redpill e gelince redpill git kız tavla demez sana kendine cekici yaşam tarzı oluştur der.

Dostum adam doğaldır 34 yaşında diyorsun 35 yaşındaki adama zaten hayat tecrübesi ona bazı karekter özeliklerini katmıştır.benim müdürüm çalıştım yerde doğal bir otoritesi var adam 40 yaşında belli ilke belirlemiş kendine disiplin mücadele pes etmeme gibi lider ruhlu biri belli şeyleri kendine kattın mı doğal oluyorsun zaten redpill e gelince redpill git kız tavla demez sana kendine cekici yaşam tarzı oluştur der.
Adam hayat tecrübesi kazanmıştır diyorsun, haklı olabilirsin ama çevresindeki kendisinden büyük '' xxx abi '' diyerek çalıştığı insanları falan büyük-küçük herkesi şarjlıyor. İlk defa 34 yaşında bir insan tanıyor olsam tamam ama daha önce hangi yaşta olursa olsun böyle birisini tanımadım.

Hala kafam karışık.

Sonuçta doğal oyunu karekterine geçirmiş olana kadar oluyormus gibi davranmiş sonra da o hale gelmiş doğal hali olmuş.?

İletişim kur en basitinden bi kız mevzusunda yardım iste o zaten dökülür

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8