Oyunu baştan yaratıyoruz!

Zyss

Üye
Discord diye bir uygulama var bazılarınız bilir. Orda da bir sunucunun olması cok hoş olabilir. Mesela x erkeği y dişisinin yanına gidip konuşacak ama nasıl bir açılış yapacağını bilmiyor o zamanda discord a girip online birine sorabilir. Onun dışında ingilizce açısından da bir nevi faydası var yabancı arkadaşlar bulup onlarla konuşma pratiği yapılabilir.

Nacrem

Üye
Şimdi şöyle
Merak ettiğim tek bir nokta var ve yetkin birisinden yanıt bekliyor olacağım.

Şimdi, güzel proje ve mantıklı bir proje. Kutsal bir kitabı topluyoruz şu anda. Fakat, şurada bir sorun var ki; Alfaloji büyüdükçe cephaneliğimizi göstermiş olacağız. Hiçbir büyük kumar ustası kartlarını açık oynamaz. Bunca sene NLP ve PUA kavramları meşru olarak globalleşmediği için başarılı oldu zaten. Strauss'un ve Markovik'in sayesinde patladı ama anında örtbas edildi. Feminazi hareketleri bizden katlarca daha fazla kişiye ve medyaya sahip.

Belki de bir çoğumuz, Strauss'un radikal yayılım hareketi sayesinde bu işlere bulaştık. Redpill Hocaları o zamana kadar Türkiye camialarında bir elin parmaklarını geçmiyordu zira. Yeni yeni rayına oturan bir antikoru direkt olarak tip dört virüsle karşılaştıralım diyorsunuz. Bütün peygamberler bile ilk süreçlerde gizli örgütlenme yapmıştır zira karşısındakinin gücünü Tanrıya havale etmeden önce elindekinin en iyisini yapması gerektiğini anlamıştır. Bu durumda bizim açık açık savaş ilan etmemiz, günümüz köle erkek dünyasında saniyesinde bastırılabilir bir isyan olarak kalacaktır.

"All-in" yapmak için fazla blöf bir durumdayız. Müttefiklerimiz olmadan, müritlerimiz toplanmadan; gerçekten kazanacağımıza emin bile olmadan bunca birikimi riske atmak- sizce de değer mi?
Şimdi şöyle düşün bir ordunun komutanısın stratejin harika ve rakibinden oldukça üstün taktiklerle rakibinin ileri adımlarını tahmin edebiliyorsun ama ordu gücün yetersiz.Ne kadar iyi olursan ol sen karşındaki 100.000 kişilik orduyu 1000 kişiyle yenemezsin(atom bombası falan filanı geç)Bundan dolayı daha çok insana erişmek ve adımızı duyurmak daha fazla gelişmek demek. Onun yanı sıra diyelim ki çok büyük bir kitle bu olayı duydu burayı okumaya başladı ve bir şeyler öğrendi.Bu öğrenen kesimden illaki Mavi Hap'a düşecek kesim olacak hatta bu kesim büyük bir bölümü olacak.Çünkü bu iş zor bir iş, düşünsene hayatını değiştiriyorsun lan kim cesaret edebilirdi buna edipte yarı yolda bir şey beceremediğini düşünüp salanlarımı dersin fiziksel özellikten çekinen, reddedilme korkusundan çekinen, kendine güveni olmayan, etkili konuşamayan, eğlenceli olmayan, pratik zekalı olamayan vsvsvs sayarsında sayarsın.Sonuçta her yiğidin yoğurt yiyişi farklı. Gelişmek veya büyümek bizim için bir problem teşkil etmiyor. Aksine ordumuz güçleniyor. All-in olayında öyle bir anda olacak bir şey değil Sadece burdaki yazıyı okuyup bir şey yapamaz belli bir zaman lazım öyle herhangi bir adamın çeşitli donanımlar edinmeside lazım birde böyle düşün :)))

Bence Oyunun ismi Umurganlık yada Rahatlama olabilir.Dinamo-Dinamik isimleri de fena değil.Dinamo ismine özellikle duruyorum çünkü eski Doğu Bloğu ülkelerinde dinamo ön ekine sahip bir sürü futbol takımı var(Dinamo Zagreb,Dinamo Kiev Dinamo Minsk Dinamo Sofya vb....).

Dinamo ismi eski dönemlerde bu adla kurulan ve önemli elemanlar yetiştiren okulların Dinamo adını almasıdır

İnstagram sayfalarında vs. paylaşacağınızı söylediniz.
İnstagramda çok fazla sayfaya reklam yaptırmak iyi bir fikir değil, eğer böyle olursa sonumuz iddia kuponu yapan adamlar ve ayakkabıcılar gibi olur.
Siz ne kadar reklam verirseniz, insanlar o kadar bunalacaktır. Çünkü zaten sayfalar haddinden fazla reklam yayınlıyor, şahsen kendim bir reklam görünce ''hay anasını sikeyim'' diyorum. Evet reklam verilmeli, insanlara böylece bir selam vermiş oluruz. Onları bize çekmek içinde, gerçekten gündeme oturacak bir şey başarmamız gerekiyor. Gündem dediğim tüm televizyon kanallarına girmek değil. Mesela instagramda bir parça tuhaftık, darkwebofficial gibi sayfaların paylaşacağı haberler. Çünkü bu sayfaların kitleleri genç, genç nüfus her zaman daha iyidir.
Şu an pualık kavramı mizah sayfaları tarafından taşşağa vurulmakta. Reklam vermek bizimde dalgaya alınabileceğimizi gösteriyor olabilir, tüm harcamalarda elinizde kalır. Dediğim gibi, çok abartmadan az bir reklam verip, sonra bahsettiğim sayfaların paylaşabileceği bir haber olmamız lazım. Bu nasıl olur düşünülür tabii. Benim fikrim bu yönde, dediğim herşey olacak diye bir şey yok, sadece tahmin.

Yeni isim olarakta savaş semboliği taşıyan isimler insanlara hep daha ilgi çekici gelir, bunun sebebide aksiyon filmlerinin yoğunluğudur. Buna göre bir isim düşünebilirsiniz.

okyanus

My Revolution
Fahri Üye
Hepinize selamlar dostlarım, Bende bu konuda bir kaç kelam etmek isterim.
Dün yazacaktım fakat eve gece 1 de geldiğim için yorgunluktan direk kendimi yatağa attım.
Gelelim konumuza:
Başlık çok detaylı ve bilgilendirici olmuş emeğin için teşekkür ederiz,
Öncelikle geniş kitlelere ulaşma ihtiyacınızı anlamış değilim. Şunu unutuyor gibisiniz. En değerli olan şeyler azınlık ve az olan şeylerdir. Mesela 10 tane beta erkeği 1 tane alfa erkeği.. ??? Soru işaretleri...

Ne mi demek istedim? Düşünün ki bu forumdaki herkes dört dörtlük bir alfa oldu.. ALFA kelimesini hakkıyla veren cinsten bir erkek oldu.. Hatta öyle büyüdük ki türkiyenin facebook'u haline geldik.. Bu durumda tüm türkiye alfa oldu.. Böyle bir şey zor da farzedelim ki oldu.. Bu halde ne olacak biliyor musunuz? Alfa görünmemeye başlayacak.. Günümüzün betası olacak. Çünkü bir farkı yok.. Bu sefer alfanın alfası olmak zorunda kalırsın.. Süper alfa.. gibi... Ben kendime güvenirim mesele bu değil herkes gelsin tüm dünya gelsin.. Zaten herkes gelişemez ve bu yolda ilerleyemez onunda farkındayım.. Lakin dediğim gibi kalite azınlıktan çıkar.. Mason teşkilatı gibi... Zaten gelişmek isteyen adam burayı bulur emin olun.. (Ben nasıl bulduysam...) Bu tarz reklamsa olay katılıyorum.. Herkesin ulaştığı şey değersizleşir. Burası tvlere ve gazetelere çıkarsa ben en ufak fikrimi bile belirtmem. Benim için değersizleşir. Unuttuğunuz çokça nokta var bir düşünün derim. Kimseye hak etmeden eline güç vermeyin! Bunca yıllık birikimimi değmeyecek camiada paylaşmak istemem mesela. Eminim benim gibi düşünen çok insan vardır...

Foruma temmuz ayında katıldım.. Katıldığım dönemde adam akıllı başlıklar dönmüyordu şimdi yeni yeni kaliteli şeyler çıkmaya başladı.. Forum bile yeni toparlanmaya başlamışken.. Kaliteli içerik ve örgütlenme yapamamışken.. Önce eldeki üyeleri kazanamamışken.. Nedir bu insanlara ulaşma isteği?

Amaç para ise umarım öyle değildir.. Farklı ortamlara yönelmek daha faydalı olacaktır kanaatimce :) , Amaç gelişim ise.. Dediğim gibi kalite her zaman azınlıktan çıkar.. Hepte şuna inanmışımdır nerede çokluk orada bokluk.. Burada 1000 tane üye olması yerine 15 tane sağlam adam olsun.. Ben o 15 adamla her şeye giderim.. Gerçekten bakın.. Ben bu süreç diliminde çokça forumu bırakıp ara sıra uğradığımı görmüşsünüzdür.. Nedenini hiç düşünen oldu mu? Çünkü size inanmadığım ve o cevheri ve potansiyeli ve gelişim aşkını içinizde göremediğim için.. Kimse kimseye boş yere emek vermek istemez.. Sen verir misin? Ben neden vereyim?

Toparlarsak; Sitenin ismi gayet güzel. Üstün erkeğin, Gerçek erkek nasıl olunur gibi prensipler üzerinde durursak zaten kız vs olaylarında taktik almanıza dahi gerek kalmayacak. Ben zaten yazılarımda hep bunun üzerinde durdum.. Gidin açılış yapın zart yapın zurt yapın demedim. Dediysemde cesareti tetiklemek ve tabuları yıkmak içindir.. Bu forumu nasıl kaliteli bir hale getirebiliriz diye düşünmeliyiz.. Benzer siteler ve forumlar zaten çokca var.. Önemli olan bizim farkımız ne? Oyun ve Pua terimine nedense gıcık oluyorum. Ben ikiside değilim.. Üstün erkek olmak yolunda ilerliyorum.. Sizlere de çok yakında başlık açarak aydınlatmaya devam edeceğim. Dönütler istikrarı belirleyecek.

Hepinize sevgi ve selamlarımla.

Adam bir tek isim önerisi istemiş ama isim önerisi hariç her şeyi yazmışsınız. Burada yüzlerce makale var hangi biriniz okuyup tecrübe ettiniz hepsini. Bu forumda bu kadar bilgiye rağmen 10 kişiyi geçmeyecektir öğrendiklerini tecrübe eden. Hepiniz bencilsiniz. Ben burayı inci sözlükte bir başlığın altında reklam yapılmıştı öyle gördüm mesela. Adam orada reklam yapmamış olsa ben burayı bulamayacaktım belkide. Keşfedemeyen adamların hiç yolu düşmemiş adamların ne suçu var? Belki o adamlar sizden daha fazla hak ediyor. Nereden bileceksiniz?

İsim önerisine gelirsek düşüneceğim ama içerisinde "sosyal veya toplum" geçmesi taraftarıyım. Sadece kadınlara hitap etmemesi açısından.

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Biliyorum konuyla alâkasız olacak lakin konu buralara geldiği için bir yorumda bulunayım naçizane: 100 adamın içinden 10 kaliteli adam olsa yeter; 1000 adamın içinden 100 kaliteli adam olsa yeter; 10000 adamın içinden 1000 kaliteli adam olsa yeter....

Yani anlayacağınız, bu sayı böyle uzar gider. Ne kadar fazla kişiye ulaşırsak kaliteli erkek sayımızı da o kadar arttırırız. Yoksa olduğumuz yerde sayar dururuz. Godless'in açtığı konular belli olur, N.R.'ın açtığı konular belli olur, benim açtığım konular ve diğer yazar arkadaşların açtığı konular belli olur ve okuyucu bizim bilgimiz kadar sınıra sahip olur. Ötesine gidemez, yeni şeyler öğrenemez.

Ama meselâ, bizim bildiklerimizden daha farklısını bilen bir adam gruba gelir ve bu bildiklerinden bahsederse hepimize yeni bir ufuk açılır. Sonra o adamın dedikleri üzerinden de yeni yeni bilgiler gelişir. Yoksa o 100 adamın içindeki o 10 kaliteli adamın bilgisinin sınırları içerisinde dolanır dururuz.

Akmayan su pislenir diye boşuna dememişler.

Ve, bir konu daha, şu ki; biz bu forumda kaliteli erkek olmayı öğretiyoruz, şu kızı nasıl tavlarsınız bu kızı nasıl düdüklersinizi anlatma derdinde değiliz. Eğer böyle bir derdi olan varsa geneleve gitsin işini görsün, burası yaşam tarzı ve ilişkiler hakkında bir forum. Kimseye de hayatın sırrını vermiyoruz forumda, her erkeğin bilmesi gereken mevzulardan bahsediyoruz. Bu yüzden entrikacı bir tarikatmışız gibi diğer erkeklerden bunları saklamanın bir lüzumu yok.

Hepimiz bu mevzuları, bu forumu bir yerlerden öğrenip geldik. Ha gökten vahiy alıp da forumu öğrenen varsa ona saygı duyarım. Var mı aramızda böylesi ? Eğer vaktinde biz sizlerden bu forumu gizlemiş olsa idik bugün siz bu forumun başkalarından gizlenmesini istediğinizi söyleyemezdiniz beyler, gerçekçi olalım.

Dediğim gibi, bu forum toplumsal bir forum. Burada bizler kaliteli erkek yetiştiriyoruz. Eğer bugün Türkiye'de kızların davranışlarından şikayetçi iseniz bunun tek nedeni kaliteli olmayan erkeklerin davranışlarıdır.

Çünkü öyle etki böyle tepki doğurur.

Bu yüzden, ne kadar çok erkeğe ulaşırsak o kadar daha fazla bilinçlenme olacak ve bu toplumsal düzeyde etki edecek. Bir kişiye bile doğru zihin yapısını versek bize yeterli.

Ve son olarak, merak etmeyin forumun kalitesi de düşmez. Biz forum yöneticileri saksı değiliz elbet. Forumu düzenliyor, gereken yerde gerekeni yapıyoruz. Kaldı ki forumumuz Godless'in belirlediği kurallar çerçevesinde ilerliyor. Bu yüzden kimsenin bu forumun kalitesini düşürmeye cüret edemeyeceğini size temin ederim.

Diyeceklerim bu kadar, rica ediyorum konu dışına çıkmayalım. Bunları gereklilik duyduğum için yazdım ama elbet bu konuyu daha farklı bir başlıkta ve zamanda konuşmamız daha doğru olacaktır.

İYİ FORUMLAR!

Son düzenleme:

FromendD

Üye
Bu herkesin alfa olması konusunda şöyle düşünüyorum bırakın alfa olmayı ülke beta oğlu beta alfa olsak farkımız kalmaz gibi bir durum olmaz bence çünkü artık kezbanlar olmayacak sen alfa olup kız peşinde koşarsan o zaman bazı alfa olmaya çalışanlar abaza konumuna gelecek eğer alfa olup kızlara pek değer vermezsek kırmızı hap ta bilseler ülke de abaza kalmaz (ki her şeye rağmen bizim bahsettiğimiz şey çok uçuk) sokakta 1000 erkeğe instagram sorsan 999 u bilir fakat 1 i bu tarz olayları bilir.Ha bu arada o 1000 kalitesiz içinde 1 kaliteli farkedilemez.

Mobile app for XenForo 2 by Appify