Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

OYUNUN KURALLARI GÜN 5

GÖREV 1: VE DAMAT KARŞINIZDA
Bu gün bakım günü ve odak noktamız sizin dış görünüşünüz olacak.
Erkekler çekici olmanın sınırlarından söz ettiklerinde,dış görünüşü kontrol edemedikleri tek unsurmuş gibi davranırlar.Bunun sebebi,büyük olasılıkla dış görünüşün genetik olduğunu hissetmeleridir.Ama bu doğru değil.

Nasıl herhangi bir kadın tüm bakışları üzerine çekmek için zayıflayabilir,memelerine silikon taktırabilir ve saçlarını sarıya boyayabilir ise erkek de etkileyici olabilir.Aynı şekilde siz de anahtarları, rutinleri ve özgüveni öğrenebilir iyi görünmenin sınırını çözebilirsiniz.Şu ana kadar başkalarının sizi nasıl algıladığının bir önemi yok.Eğer birkaç değişiklik yapmaya hazırsanız siz de etkileyici görünebilirsiniz.
Şişman-kel-sivilceli-kartal burunlu(burnum ufak ama ben kemikli olmasını isterdim daha erkeksi) adamlar ve bronz ten-lensler-kafa tıraşı- dermatoloji,spor kulüpleri ve tarz kıyafetler gibi mucizelerle havalı olun.

NOT:Yani beyler bakım yapmıyorsanız kesinlikle yapmanız lazım daha önceden zaten buralarda bakım yapmanız gerektiği söyleniyordu ki aramızda bakım yapmayan nadir adam kalmıştır tarzınızı değiştirin diyor kel misin harika git saçlarını kazıt kel olmayı seçemezsiniz ancak kazıtmayı seçtiğinizde daha çekici olabilirsiniz kimse kafanızda kalan üç beş ince tüye tav olmayacak hoş mükemmel saçlarım var kimse kucağıma düşmüyor ne kadar mükemmel saçın var diyerek.Ben zaten bunları biliyorum diyerek geçiştirmeyin ben bakımımı yapıp modayı çok yakından takip ediyorum zaten ancak yeterli değil yarın bir optik mağazasına gidip değişik şekil siyah bir gözük bakacağım ve bunu kapalı ortamlarda hatta gece sokakta bile takmayı düşünüyorum.Kişisel bakım için Youtube'ta tonla kaynak mevcut

GÖREV 2:BİR FARK YARATIN
Daha iyi görünmenin ilk adımı daha iyi bir bakımdır ikincisi ise doğru tarza adamak.(beyler ben burada yazan görevleri kısmi olarak yapacağım sadece yapmam gereken TAVUSKUŞU olmak göz kalemi,yüzük,kolye,bileklik güneş gözlüğü gibi aksesuarlar almak olacak.Ancak TAVUSKUŞU gibi heryerde gezmeyeceğim.Sadece saha yaptığım zamanlar bütün garip ilgi çekici aksesuarları takacağım onun dışında basit bir saat sade bir yüzük sade bir güneş gözlüğü takmak olacak. TAVUSKUŞU için gotikler örnek alınabilir.

GÖREV 3 BİLGİLERİNİZİ TAZELEYİN:
Şu ana kadar yaptığımız egzersizlerden birini seçin:zihin şekillendiren kayıt,vokal egzersizler ya da duvar duruşu ve video Düello boyunca her gün bu temel bilgilerden birini uygulayın.(ben subliminal video izlemeyi tercih edicem)

NOT:şunu izleyin

GÖREV 4 BAYRAMLIK GİYSİLERİNİZİ ÇIKARIN
Bu gün aldığınız kıyafet ve aksesuarları yarın giymek için hazırlanın

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8