Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

OYUNUN KURALLARI GÜN 6

GÖREV 1 KORKULARINIZI FETHEDİN
Bu günkü göreviniz yaklaşma korkusunu yenmektir.Yaklaşma korkusu,çekici bir kadına yaklaşma olasılığı ile yüzleştiğinizde meydana gelen hastalıktır.Psikolojik açıcan, yaklaşma korkunuzdan çok reddedilme korkusudur.
Şu ana kadar saha çalışmalarınızın herhangi birinde bir insanın yanına gitmeden önce tereddüt ettiyseniz o zaman sizde de yaklaşma korkusu var demektir.

GÖREV 2 AĞZINIZDA HOŞ BİR LAF ÇIKMAYACAKSA...
Evden çıkmadan duş alın ve kendinizi iyi hissedin yahut öz güveninizi yükseltecek ne varsa yapın.Yeni aldığınız kıyafeti yahut aksesuarı kuşanın.
Göreviniz dört kadına spotane iltifatlarda bulunun.Çok güzelsin gibi klişe iltifatlardan uzak durun.Ve çok seksisin gibi akla cinsellik getiren ifadelerden kaçının.
Bunun yerine tırnaklar,ayakkabıları,çantası ya da duruşu gibi daha belirli bir şeye iltifat etmeye odaklanın.
Alacağınız şey yüksek ihtimalle samimi,nazik ya da baştan savma bir teşekkür olacaktır.Karşınızdaki kadın konuşmayı devam ettirmediği taktirde iltifat ettikten sonra uzaklaşın.
Burada önemli olan ona asılmak veya askıntı olmak için değil,spontane bir şekilde fark ettiğiniz bir şeyi tüm samimiyetinizle taktir ettiğinizi göstermek için iltifat etmiş görünmektir.
Her ne kadar iltifat etmek tüm yaklaşımlar için tavsiye edilmese de bu gün hedefimiz cazibeli olmak değildir.Bu egzersizlerinizi geliştirmek ve sizi kendinizden koparıp bir başkasının gerçekliğini fark etmenizi sağlamaktır.

GÖREV 3 SEKİZ SAAT KURALI :
İyi bir uyku çekin çünkü yarın stil yaşam düellosundaki en hayati görevlerden biri olacaktır.

Akşama kafama gore kizlarla konusurum bide 8 saat uyku denerim bakalim yarin ki gorev ne olacak

beyler görev kısmi başarılı benim sorunum iltifat etmekte herhalde.Hayatım boyunca kimseye iltifat etmedim ne diyeceğimi bilemiyorum o yüzden.
Arkadaşla kapalı yola gittik oradan avm ye geçip kıyafet filan bakacağız yolun ortasında broşür dağıtan iki tane kız vardı.Gördüğüm gibi gittim yanlarına broşürde ne var ne yok bakıyım diye daha sonra yok sizin için değil falan dedi epilasyon merkezinin tanıtımı imiş.Ben de iyi denk geldik yaptıracaktık zaten falan gibisinden girdim konuşmaya kızın gözleri parlıyor bu arada ben konuştukça neyse yakındaymış zaten götürdü oradaki kadınla konuştuk uzun uzun.Bu arada içerisi set kaynıyor beyler efsane kızlar var ama ablam yaşında hepsi.Biz girdik bütün dikkat üstümüzde gülüyorlar falan .d.Fiyat aldık falan bu arada merak ediyorsanız fiyatları yazıyorum çift kol göğüs ve karın bölgesi toplam 1650 TL tutuyor bana biraz yüksek geldi.8-10 seans sürüyormuş neyse çıkarken değişik küpeleri vardı beğendiğimi söyledim.Çıktık tekrar dağıtıcı kızı buldum ona da yardımcı olduğu ve ince olduğu için teşekkür edip iltifat ettim.Daha sonra bershka ya girdik ve uzun bir tane salopet (Uzun denim salopet - null - Bershka Turkey ve kabinlerdeki kızın tekine yanaşıp inşaat işçileri gibi mi olmuşum yoksa büyüyememiş çocuklar gibi mi diyerek yaklaştım güldü baya yoo filan dedi tabi kabindeki arkadaşı da gülüyor biraz daha muhabbet etmeye çalıştım daha sonra kızın utangaç ve pasif olduğunu anladım kıyafetimi değiştirip uzaklaştım.Başka bir mağaza da çalışan kızın birisine saçının numarasını sordum numarasız falan dedi beğendim güzelmiş dedim ve tersler gibi bir teşekkürler başından savdı.Arkamı döndüğüm gibi gülme krizine girdim böyle terslenmek çok hoşuma gitmişti gerçekten.Daha sonra Turkcell e uğradık orada çalışan bir ablaya dedim üniformalar yeni galiba baya hoşuma gitti gibisinden iltifat ettim 532 yi arayın dedi gülerek.Orada çok rahat numarasını alırdım ancak hem yaşça baya bir büyük ve kapalı olduğundan dolayı almak istemedim ayrıldım daha sonra.Ayrıca bir tane kahvecinin önünden geçerken iş ilanı yazıyor mu diye arkadaşlara iş bakarken yetkilinin dikkatini çektik buyurun falan dedi bende yapıştırdım hemen iş arıyoruz diyerek girdim kime lazım dediler arkadaşları gösterdim ve kanat adam taktiğini uygulayarak arkadaşımı ön plana sürdüm dedim şöyle bilek güreşçisi böyle şampiyon derken iyi bir muhabbet açtık adam numaraları aldı ve kağıtta yazan diğer üç ismi sildi teşekkür edip çıktık yürüyoruz yolda 20 dakika geçmeden telefon çaldı ne kadar çalışacaksın gibisinden soru sormaya başladılar ve oldu iş ancak arkadaş çok hevesli de değil yani uzun çalışmak istemiyor.Bu günkü tecrübelerimiz de böyle idi beyler.Ben yıllar önce iş arıyoruz demeye bile çekinir lafı dolandırıp imalı şekilde söylemeye çalışırdım öyle pat diyerek söylemem mümkün değildi ancak bu gün bunu aniden söyleyebiliyorum ve çok mutluyum çünkü hızlı bir şekilde geri dönüş aldık etkilemiştik karşı tarafı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8