• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Özbek Kız Kiss Close

Furkansen

Üye
Bu kıza moda sahilde akşam set açtım , özbek olduğu için pek konuşamadık ama ufak bir konuşmanın ardından numarasını almıştım. Diğer gün buluşacaktık raporda'da yazdığım gibi , fakat o gün hastane'ye mi gitmişti tam hatırlamıyorum , sonrasında aramız açıldı derken kız beni engellemişti :).

Birinci kc raporumun setinde oturuyordum , telefonuma baktım ki bir mesaj gelmiş.

" Merhaba ben bugün yürüş yapacağım benimle gelmek ister misin " tarzı bir mesaj , türkçesi pek düzgün değil. ( Ss'i bulamadım , yazıları silmişim atacaktım ) Bende tamam 8 de gel dedim , akşam buluştuk bununla ( Buluşma yerini bulmakta sorun çektik biraz :D ) Bir de ne göreyim... Yanında 4 yaşındaki kız kardeşi , obaa.. Şimdi yüküm biraz arttı çünkü kız kardeşi de beni iyi biri olarak görmeli , bende aşırı yorgunum pek mutlu olamıyorum kıza karşı gülücükler saçamıyorum vb.. Eğildim adın ne vb.. gülerek söyledim , sonrasında kız somurtuyor falan sonra söylediler bana lavaboya gitmesi lazımmış , şimdi size burada önemli bir olaydan bahsedeceğim.

Bu kız lavaboya gidecekken gelip bana " Lavaboya gitmesi gerek nerede " dedi , bakın ortamınızı bilin , takıldığınız yeri bilin , ben orada " Bilmiyorum , hadi insanlara soralım " gibi şeyler deseydim pek hoş olmazdı.. Onun yerine benim de daha 10 dakika önce keşfettiğim bir lavaboya götürdüm onları , sonrasında çıktılar moda sahil'e doğru yürüyoruz , akşam vakti zaten serindi , bir yer buldum oturttum kızları , yol sırasında " Nasılsın napıyorsun " gibi şeyler söyledi , bu arada kız özbek olduğu için ülkesine geri dönecekmiş , ben burada sinyali çaktım zaten. Tüm date boyunca vücut dilim tamamen rahat bir şekildeydi , tamamen rahat duruyordum ve başım sürekli ufak bir biçimde yana dönüktü ( Kıza seni öpeceğim hazır ol sinyali verirsiniz , bunu yaparken gülün zaten kc oranınız baya artar , tecrübeyle sabittir ) Bakın beyler dik durmak için vb.. kendimi kasmadım , başımın en rahat olduğu yer zaten dimdik durduğu zaman ( Kafanız aşağıya doğru eğildikçe 25Kg'ya kadar ağırlık bindirirsiniz , dik dururken 0 kg'dır bu ağırlık )

Kız 18 yaşında , ülkesine geri dönecek arkadaşlarını falan özlemiş , ben tabii dinleme moodundayım ufak tepkiler veriyorum anlatmasını sağlıyorum ( Böyle yapın öneriyorum ) burada arkadaşların yok mu falan , sonra köpek gördüm köpeklerden korkar mısın derken köpeği varmış oradan konu açıldı ( Buraları konu her şeyden açılır örneği için yazıyorum ) Her neyse oturmaya dönelim , oturttum kızları , bu küçük kız kardeşine yaslan vb.. diyor bende aynısını dedim " yaslan " dedim , kız yaslandı , ilk önce saçını okşamaya ve sıcak nefesimi hissettirmeye başladım , saçını biraz okşadıktan sonra kız

"Uyuyacağım galiba " diyerek bayaa bir güldü :) Bende ufak güldüm ( Zaten halim yok :D ) bu sırada kardeşine telefonu verdi kardeşi telefonla oynuyordu..

İlk önce yanaktan başladım , sonra dudağa kaydım ve öpüştük , bayaa öpüşüyorduk fakat ben 4-5 saniye sonra bıraktım , çünkü kardeşi vardı doğru bir şey mi yaptığımdan emin değildim. Sonrasında kolyesiyle oynarken kızı yokladım ve sesi çıkmayınca göğsüne indim ( Bu sırada kız kendini gerçekten zor tutuyor elimi sıkıyor falan , kardeşi olmazsa Fclose ile kapatmıştık ) Yarım saate yakın takıldıktan sonra babası aradı ve eve çağırdı.