• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Özgüven Subliminal Videolar

Furkansen

Üye
Bunları kendin mi yaptın ? Bazı videolarda " Satanist güzeldir " gibi telkinler görmüştüm.

Güvenilir mi ?

Bunları kendin mi yaptın ? Bazı videolarda " Satanist güzeldir " gibi telkinler görmüştüm.

Güvenilir mi ?
güvenilir, kendim yaptım. içindeki telkinler;
ben seksiyim, dişiler bana tapar, ben karizmatiğim dişileri kolayca güldürebiliyorum, hazzı hissediyorum ben liderim liderliği hakediyorum ben alfayım kendimi mükemmel hissediyorum tüm dişiler beni arzualr sen harika bir erkeksin ben hayatımın efendisiyim ben güçlüyüm ben baskınım ben güvendeyim engelleri aşıyorum hayatımın her anında çekiciyim usta bir baştan çıkarıcıyım dişileri anlıyorum ben mükemmelim

Furkansen

Üye
güvenilir, kendim yaptım. içindeki telkinler;
ben seksiyim, dişiler bana tapar, ben karizmatiğim dişileri kolayca güldürebiliyorum, hazzı hissediyorum ben liderim liderliği hakediyorum ben alfayım kendimi mükemmel hissediyorum tüm dişiler beni arzualr sen harika bir erkeksin ben hayatımın efendisiyim ben güçlüyüm ben baskınım ben güvendeyim engelleri aşıyorum hayatımın her anında çekiciyim usta bir baştan çıkarıcıyım dişileri anlıyorum ben mükemmelim
Teşekkür ederim bu sıralar çok çıkarcılar var.

good sire

Üye
bunlari dinleyin , bi sure sonra o telkinlerdeki gibi biri olmadiginizi anlayan bilincaltiniz kafayi yesin depresyona girin sonra bu dönguyu tekrarlayin

intihar edene kadar

Prodigious

Üye
boyle videoları izleyenler kesin gerizekalıdır, gidin kitap okuyun çalışın, bişeyler yapın bunun gibi videoları izlemeyin..