Özgüveni toparlayama ve teoriden pratiğe geçemem

Merhaba beyler forumda yazılanları bazı e kitapları okumaya başladım ve anlamaya başladım.

Şimdi okuyorum filan ama uygulamada sıkıntı var. Ben zaten bulaşıkçılık yapıyorum zamanım yok ve leş gibi oluyorum.

Kişisel bakım olarak fazla bi sıkıntı yok bi kaşlarda onlarda 2 haftaya hallolcak. (Tek kaş filan değilim beyler biraz altlarından üstten çıkmış dağınık yani)

Kilo almıştım yavaş yavaş vermeye başladım kilolu dediysemde göbek filan yok bacak kısımları kalınlaştı.

Bunları niye söylüyorum sırf bunlar yüzünden ben özgüvensizim baya takıntılıyım.

Konuya gelelim şimdi Ben kapıda çalıştığım yerde bekliyodum müşteri yoktu bi kız gördüm güzeldi yani baya hemde gözgöze geldik cinsel gerilim filan patladı titremeyi hissettim lan :D

Sonra bi kere daha gördüm bugün yani yine aynısı oldu 3 kere dönüp dönüp baktı lan 2 saat sonra efsane bir şey oldu beyler 190 boylarında bu çocukla kol kola geçtiler.

Şimdi hipergami filan degilde bana doğru düzgün sırasıyla ne yapmam gerektiğinin tavsiyesini verin beyler.Öğrenmeye başladım ama bilmiyorum ya özgüven düştü yine bende.

Kendimi tipsiz filan hissetmiyorum bu arada.Kıvırcık olmak tek artım başka yok yani zaten tipe takilmam öyle sorunum yok tipsiz değilim sanırım değilim bilmiyorum.

Bana neyi neden yapmam gerektigini yazın.Bu olayı yazın ne yapmam lazım vs. Buradan öğrendiklerimi o kızda uygulamaya başlasam mı? Sonuçta koluna girdiği erkegin degeri benden baya iyi yani

En az 2 kişi bile beni raya oturtur es geçmeyelim :D

İlk öğrenmen gerken, öyle bir sihirli formül yok, ha bazı öneriler olabilir tabi bir tek kıza takılı kalman hata, alternatifler çıkarsa değerlendir.

bunun için sana egzersiz veririm ama çabalamıcaksan bir işe yaramaz. Egzersiz basit. Mağara adamı tekniği diye geçer.
Paspal kıyafetlerle taranmamış şaçla başla dışarı çıkıyorsun. Sonra yoldan geçen insanlara iltifat ediyorsun erkek kadın farketmez. Kahvede okey oynayan dayılarının yanına otur yancı ol sohbet muhabbet et. Bu egzersizden sonra anlıcaksın ki insanlar senin üstünü başını önemsemiyecek kadar meşguller. Çünkü insan doğası bencildir ben güzelim ben yakışıklıyım demekle meşgulken senin paspal yada yakışıklı olman onlara bir + katmıcak. Sen iletişim yetenekleriyle donatılmış bir bireysen ne giydiğinin önemi yoktur.

Gördüğün gibi Mark Zuckerbeg adamın ne giydiğini kimse önemsemiyor başarılı birisi deyip saygı duyuyorlar. Sende iletişim yeteneklerini geliştirirsen kıyafetinin pekte bir önemi kalmaz. Ama iletişimde güçsüz bir bireysen ne giydiğin fazlasıyla önemlidir. O yüzden sıra dolabını yenilemek yerine kendini yenilemek olsun.

Öncelikle tek bir kıza takılı kalmaman lazım belki bu kızda öğrenip uyguladıkların istediğin tepkiyi oluşturmuycak.Yani bu kıza takılı kalırsan özgüvenin herhangi bi kötü durumda tekrar düşer.Ayrıca giyim kuşam ve görünüşte aslında kafamıza taktığımız çoğu şeyi insanlar söylesen bile farkedemiyorlar.Her şeyi kendin için kendini geliştirmek için yap sevdiğin şeyleri bul hobiler edin.Emin ol kendini yeteri kadar geliştirdiğin zaman kız meseleleri umrunda olmayacak bu sefer kızlar sana ilgi gösteriyor olucak.