Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Paranin hayatmizda ki önemi

Beyler edebiyat hocamiz bu performans ödevi verdi bu konu hakkinda kompozisyon yazmamizi istedi bende dogruyu soylicek olursak bugune kadar kompozisyon yazmadime ger yazmassam siniftan gecirmiyecek bana yardim veya fikir verebilirmisiniz konuyla ilgili

Google - Paranın hayatımızdaki önemi nedir ? - okumak - düşünmek - yazmak.

Hoca interneten yardim almiycaksiniz dedi
Google de arat 3-4 farklı siteden bilgi edin yaz. Bir de sana şunu söyliyim, parayla alışveriş yapmayız, zamanla yaparız. Zamanımızı bir göreve harcarız(iş) ve karşılığında birkaç kağıt parçası verilir, zamanımız ne kadar verimli ve kıymetliyse zamanımızı o kadar daha iyi pazarlarız. Sıradan ve vasıfsız biriyle einstein ın zamanı bir olmaz, bu sebeple de elde ettikleri şeyler bir olamaz.

• Beğen
Tepkiler: Mrx
Google de arat 3-4 farklı siteden bilgi edin yaz. Bir de sana şunu söyliyim, parayla alışveriş yapmayız, zamanla yaparız. Zamanımızı bir göreve harcarız(iş) ve karşılığında birkaç kağıt parçası verilir, zamanımız ne kadar verimli ve kıymetliyse zamanımızı o kadar daha iyi pazarlarız. Sıradan ve vasıfsız biriyle einstein ın zamanı bir olmaz, bu sebeple de elde ettikleri şeyler bir olamaz.
Teşekkürler :)

Param olmasaydı bu a4 ü bile alamazdım hoojıyamm yaz 100 vermezse beni bul.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8