• Forumda soru soracağınız zaman sadece Soru-Cevap kategorisine konu açmalısınız. Soru-Cevap kategorisi harici kategorilere soru sormak için konu açan kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

Parayla kız tavlama dersi

Furkansen

Üye
Bu oluşumun kurucularını da, bu oluşuma destek verenleri de çok önceden beridir tanırım. Çok şey söylerim de birilerinin canını yakmayalım şimdi. Sadece forumumuzun üyelerine tek bir uyarıda bulunmak istiyorum: para kolay kazanılmıyor, o hâlde kolay bir şekilde harcamayın. Eminim elinizdeki parayla daha güzel yatırımlar yapabilirsiniz. Kaldı ki, bu arkadaşlara vereceğiniz para bir yatırım olmaktan çok uzak olacaktır.
Yorum yapar mısın kuşçubaşı ;?

Kasrqaa

Fahri Üye
Parali olmasina karsi degilim fakat sagdan soldan calarak kendi oyun sistemini kurmayip paraya cevirenlere ayar oluyorum. Bir ara bende parayla verdim egitimi ki vermek zorundayim. Bedava olanin kiymeti bilinmiyor. Adami karsima aliyorum set ac diyorum mantigini anlatiyorum kendim aciyorum sonra ona temel dinamikleri ogretip acmasini sagliyorum. (Bu aralar cöksemde) . Bedava anlatinca adam seti acmiyor. Ki bende parayla daygame egitimi aldim. (Netten kitap vb. Seyler degil yuzyuze style mystry misali). Insanlar belesin kiymetini bilmiyor. Buraya bile guzel konular acmaya ugrasiyorum birsurude konu aciyorum, beles oldugu icin tesekkur etme yerine taslama yoluna giriyorlar. O yuzden yardim etmeyi kestim.
INSANLAR MEYVE VEREN AGACI TASLAMAYA MEYILLIDIR.
Kendi oyun sistemimi kurdum fazlasiyla iyi bir sistem. Suan nette rastladiginiz bircok sistem sizleri abaza erkeklerle bir tutup onlarla rekabete surukliyor ama kendi olusturdugum sistem abazalar yerine oyuncularla rekabet etmenizi sagliyor. Test gecme, rutin hikaye, kizlarla konusulacak konular vb bircok sacma konu sizi abazalarla yaristiriyorlar. Siz abazalarin icindemi dolar gibi yukselmek istersiniz ?yoksa oyuncu kitle arasindami dolar olmak istersiniz ? kendinizin bileceginiz iş.
Suan gunumuz aistemi sizi testleri gecip prensesi kazanmanizi saglayan sikko bir sistem. Siz mario musunuz amk? ne test gecmekle ugrasiyorsunuz. Hepsi birbirinden calinti sacma sistemler. Heleki erkeklerin test gecme cabasina guluyorum sinsi sinsi. Degerliyseniz ve o degerinizi kadina yansitabiliyorsaniz kadin sizi test etmek yerine kendisini size defolu urun gibi yamayacaktir. bu kadar basit :) yok kizin testini geceyim benimle sevissin. Ki insanlarin test gecmeleri, rutin anlatmalari, boyle sacma seylerle mesgul olmasi isime gelir. Foruma bircok gercegi yazmistim ki konularim silmek zorunda kaldim. Meyve veren taslandigi icin.

Son düzenleme: