• ADBlock (Reklam Engelleyici) aktif olduğunda sitedeki videoları görüntüleyemezsiniz. Videoları izleyebilmek için reklamengelleyicilerinizi devre dışı bırakmalısınız.

Parfüm kullanırken dikkat edilmesi gerekenler

Barhodi

Üye
Selamlar

Ben parfüm kullanmayı oldukça seven bir insanım size de kendi deneyimlerim doğrultusunda önerilerde bulunacağım.

1- Edc,Edt,Edp nedir?

Edc:
Kullanılan esans yoğunluğu oldukça az parfümlerdir kullanmanızı tavsiye etmem.

Edp:
Piyasada bulabileceğiniz yüksek esans yoğunluğuna sahip parfümlerdir, kalıcığı iyidir kış ve gece aktivitelerine uygun olduğunu söyleyebilirim. Eğer sabit bir işiniz, okulunuz varken kullanmanızı önermem.

Edt:
Esans yoğunluğu edp'den az edc'den fazla olan parfümlerdir. Günlük kullanıma uygundur her mevsime gider.

2-Nereye sıkmalıyız?:
Çok önemli bir konu, şimdi beyler parfümü çok terleyen yerlere sıkmak işin içine eder. Kesinlikle koltuk altı, ve boynun sağ sol taraflarına sıkmanızı Önermem. Nereye sıkmalıyız peki? Tavsiyem ve benim uyguladığım çıplakken göğse, bileklere, boyuna ve saça. Giyinikken göğüs,bilek.Bu dediğim noktalara aynı anda sıkmak zorunda değilsiniz ama tavsiyelerim bu bölgelerdir. 3-5 fıs ideal.

3- Tavsiye Parfümlerim:

212 Vip Men: Baharatlı,viskili maskülen bir koku ilk sıkıştan itibaren mükemmel bir koku yayıyor.

Nikos Sculptre: Meyveli(mandalina, limon gibi) fakat başta ağır bir koku. İlerledikçe pudramsı bir hâl alıyor daha da güzelleşiyor

CK Truth: Oldukça güzel ve kendime yakıştırdığım bir parfüm. Vanilya,limon karışımı bir koku fakat dikkat çekici nitelikte.

Maskülen kalın, maskülen kokun.
Sevgiler

Uygun fiyatlı kalıcılığı düşük olmayan parfüm önerin var mı ? (Önerdiğin parfümlerin yarı fiyatı falan)

obwachi

Üye
Çok yararlı bir konu olmuş iki gündür parfüm arayışındaydım teşekkürler eline sağlık.

TeamStar

Üye
400 tl lik parfüm yerine kıyafet alın beyler. Kızların gözünde kıyafet parfümden daha değerli

BenFero

Üye
Maskülen kokular istiyorsanız, parfüm listemi buraya zevkle bırakmaktan onur duyarım:

Emporio armani stronger with you
Ermenegildo zegna florentine ıris
Prada luna rossa carbon
Drakkar noir
Dior Sauvage
Versace Man Eau Fresh
Bvlgari Aqva Amara
Versace Pour Homme - ADG Profumo
DP - C15 (C.K 212 VIP MEN)
Hermes Terre d’Hermes
Tom Ford Black Orchid

Givenchy insense ultramarine 593 (benim için başkadır)

EN ÖNEMLİSİNİ UNUTMUŞUM.. PACO RABBANE - INVICTUS ❤